رونمایی از مجموعه اشعار برگزیده کارگران

تهران- ایرنا- برنامه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی در هفته کتاب امسال اعلام شد و بر این اساس، یکی از رویدادهای مهم رونمایی از مجموعه اشعار برگزیده کارگران خواهد بود.

مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تشریح برنامه های این وزارتخانه در هفته کتاب، مشارکت در انتخاب کتاب مرتبط با حوزه کار و تلاش در جشنواره نشان دهخدا و رونمایی از مجموعه اشعار برگزیده کارگران در نخستین دوره جشنواره شعر کارگری را از جمله برنامه‌های این وزارتخانه در این دوره از هفته کتاب عنوان کرد.

بی‌نظیر جلالی، با تاکید بر برگزاری نمایشگاه کتاب و مسابقات کتابخوانی در زیر مجموعه وزارت تعاون، رفاه و کار و امور اجتماعی، گفت: نمایشگاه‌های کتاب در ساختمان ستاد وزارتخانه و ساختمان‌های تابعه با هدف افزایش کتابخوانی میان کارکنان وزارتخانه برگزار می‌شود.

برنامه‌های خراسان شمالی در هفته کتاب اعلام شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی درباره‌ برنامه‌های این استان در هفته کتاب گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب در شهرهای مختلف استان خراسان شمالی، تجلیل از ناشران استان، بازدید مسئولان از کتاب‌فروشی‌های سطح شهر و شهرستان‌های بجنورد و همکاری با صدا و سیمای استان برای پخش برنامه‌هایی با موضوع کتاب از جمله برنامه‌های استان در بیست و هفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی است.

حسین فرخنده، ادامه داد: اهدای کتاب به مراکز فرهنگی و هنری، همکاری با انجمن‌های فرهنگی، هنری، ادبی و پاتوق‌های کتاب و کتاب‌خوانی در سطح استان و انجام فعالیت‌های ترویجی و تبلیغی حوزه مطالعه از دیگر برنامه‌ها خواهند بود.  

بیست و هفتمین دوره هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۳ تا ۳۰ آبان ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =