بیش‌از یک میلیارد ریال برای ایمن سازی مسیر زاهدان-سه‌راهی دشتک هزینه شد

زاهدان- ایرنا- سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای زاهدان گفت: بیش‌از یک میلیارد و ۸۰ میلیون ریال اعتبار در ۶ ماهه نخست امسال به منظور ایمن‌ سازی مسیر ۷۰ کیلومتری این شهرستان به سه راهی دشتک هزینه شد.

 ذبیح الله میر روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای زاهدان به منظور افزایش ایمنی مسیرها و کاهش تصادفات در این مدت اقدام به نصب ۶۰ عدد بشکه ایمنی، ۲۰۰ عدد بال کبوتری و علائم هشداردهنده، انجام ۲۰ کیلومتر خطکشی، ترمیم ۴۰ متر گاردریل، انجام خاک برداری نقاط مستعد، لکه‌گیری و آسفالت در طول مسیر ارتباطی زاهدان- سه‌راهی دشتک کرده است.

وی ادامه داد: از آنجایی که ایمنی مسیرهای ارتباطی یکی از اهداف مهم و مورد توجه راهداری در راستای سلامت و امنیت مسافران و رانندگان در طی مسیر بشمار می‌رود این اداره با تمام توان و با بکارگیری همه امکانات، تجهیزات و ظرفیت‌ها گام‌های ارزنده‌ای را برای ایمن سازی و روان سازی ترافیک برداشته شده است.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای زاهدان بیان کرد: جاده‌های ایمن و شبکه‌های حمل و نقل مطلوب از شاخص‌های توسعه یافتگی است که زمینه شکوفایی سایر بخش‌های اقتصادی را نیز فراهم می‌کند.

وی اجرای عملیات راهداری در مسیرهای ارتباطی را بسیار حیاتی و مهم برشمرد و گفت: روکش آسفالت، اجرای خط کشی، نصب تابلوها و علائم، پاکسازی و زیباسازی حریم راه‌ها، شستشو و ترمیم تابلوها از جمله عملیات و برنامه‌های اصلی عملیات راهداران بوده که به طور مستمر در حال اجراست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =