معاونان اقتصادی و عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی منصوب شدند

ارومیه- ایرنا- معاونان هماهنگی امور اقتصادی و هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان‌غربی با حکم وزیر کشور منصوب شدند.

به گزارش ایرنا با حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، آیدین رحمانی رضائیه به سمت معاون هماهنگی امورعمرانی و بهنام شهدی به عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی منصوب شده اند.

در متن حکم معاون امور عمرانی آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار آذربایجان‌غربی و تایید معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی، آیدین رحمانی رضائیه را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان‌غربی منصوب می نمایم.

ایجاد هماهنگی در زمینه‌های فنی و عمرانی، نظارت بر تهیه و تصویب طرح های توسعه وعمران شهری و روستایی، تشخیص نیازمندی‌های عمرانی و تعیین اولویت‌ها، نظارت بر اجرای طرح‌های عمرانی دستگاه‌های استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراری تعامل لازم با مدیران دستگاه‌ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا در جهت پیشبرد طرح‌های عمرانی و رشد و توسعه متوازن مناطق، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت و سازها، توجه به الگوی شهرسازی و معماری اسلامی ایرانی و ارائه منظم گزارش عملکرد و پیشرفت برنامه‌ها به معاونت مزبور از اهم وظایفی است که انتظار دارد ضمن هماهنگی با معاون محترم عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور در چارچوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرادست و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید با بهره‌گیری از استعدادها و تجارب نیروهای لایق و متخصص بدان اهتمام نمایید.

همچنین در متن حکم معاون امور اقتصادی آمده است: بنا به پیشنهاد استاندار آذربایجان‌غربی و با توجه به تایید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور ، به موجب این حکم به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی منصوب می‌شوید.

امید است، ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان‌ها و دستگاه‌های کشوری و لشکری استان و بهره‌گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و زرارت متبوع و نیز خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.

توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای "مدظله العالی" از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

آیدین رحمانی رضائیه پیش از این مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان‌غربی بود و همچنین بهنام شهدی نیز مدیریت امور شعب بانک کشاورزی آذربایجان‌غربی را بر عهده داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =