۱۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۶
کد خبرنگار: 2091
کد خبر: 83538352
۰ نفر

برچسب‌ها

تصادف‌های جاده‌ای هفته گذشته در سمنان ۱۰ مجروح داشت

سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: سوانح رانندگی در محورهای مواصلاتی استان از چهارم تا دهم آبان ۹۸ امسال ۱۰ مصدوم برجاگذاشت.

سرهنگ تقی کبیری روز شنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: تصادف‌های رخ داده در محورهای استان سمنان از چهارم تا دهم آبان امسال فوتی در صحنه نداشت، اما فوتی در بیمارستان به دلیل شدت جراحت گزارش شده است.

وی بیان کرد:  رعایت قوانین ترافیکی مانند رعایت فاصله طولی و سرعت مطمئنه، پرهیز از سبقت غیرمجاز و حرکت‌های مخاطره آمیز، نقشی مهم در کاهش حوادث جاده‌ای دارد.

وی ادامه داد: ۷۰ تیم پلیس راه برای تامین ایمنی تردد مسافران در محورهای مواصلاتی استان سمنان در هفته گذشته مستقر بودند.

رئیس پلیس راه استان سمنان تصریح کرد: ۷۰ تیم پلیس راه برای تامین ایمنی تردد مسافران و به طور خاص در مسیر رفت و برگشت محور تهران- مشهد در روزهای تعطیل پیش‌رو از چهاردهم تا هجدهم آبان امسال دوباره در محورهای مواصلاتی استان سمنان مستقر می‌شوند.

در استان سمنان هشت هزار و ۶۱۲ کیلومتر بزرگراه، راه‌های اصلی، فرعی و روستایی وجود دارد و حدود ۱۵۰ دوربین ثابت و سیار نظارتی و ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی استان سمنان فعال است.
علاوه بر ۷۰ تیم پلیس ، ۹۰ دستگاه دوربین ثابت و سیار نیز رفتار ترافیکی رانندگان در محور پر تردد تهران- مشهد در محدوده استان سمنان را زیر نظر دارند.

اخبار مرتبط