تقدیر از سروش صحت به علت پاسداشت زبان فارسی

تهران- ایرنا- «سروش صحت» مجری برنامه «کتاب‌باز» با انتخاب ستاد پاسداشت زبان و ادب فارسی معاونت سیما در سازمان صداوسیما جزء مجریان منتخب این حوزه در بازه زمانی تابستان شناخته و از وی تقدیر شد.

محمد احسانی، مدیر شبکه نسیم در جلسه شورای مدیران این شبکه با تقدیر از تلاش های سروش صحت، مجری برنامه کتاب‌باز اظهار داشت: نسل امروز نیازمند توجه و ارتباط بیشتر با عقبه فرهنگی خود است. برهمین اساس معاونت سیما نیز مجری برنامه کتاب باز را در قالب یک برنامه پربیننده که توانسته است در حوزه پاسداشت زبان و ادب فارسی، عملکرد مناسبی را براساس مولفه‌هایی چون رعایت اصول حرفه‌ای و تسلط در اجرا، درست‌گویی، تعامل مثبت و موثر با مهمان و کارشناس، در شبکه‌ای با طیف گسترده ای از مخاطبان برگزیده است.

سروش صحت نیز در این جلسه با اشاره به تاثیر این برنامه در حرفه کاری اش و ذکر مثال های مختلفی از بازخوردهای منتقل شده کارشناسان و مخاطبان به وی، میزان بالای اقبال و رضایت بینندگان از برنامه کتاب‌باز را محدود به مرزهای جغرافیایی کشورمان ندانست و آن را در سطح مخاطبان خارج از ایران برشمرد.

وی افزود: به عنوان یک مجری مرتبط با مقوله کتاب و کتابخوانی به رویدادهای مرتبط با کتاب از طرف دانشگاه ها و از سراسر ایران دعوت می شوم و به حضور در جمع سازنده این برنامه افتخار می کنم و براساس بازخوردها متوجه این نکته شده ام که بیشتر با برنامه کتاب باز شبکه نسیم شناخته می شوم تا سایر برنامه هایی که در تولید آن نقش داشته یا دارم.

در پایان این جلسه که محمدرضا رضاییان، تهیه کننده برنامه «کتاب باز»، نیز در آن حضور داشت، لوح یادبود شبکه نسیم از طرف مدیر این شبکه به سروش صحت اهدا شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =