۱۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۴۵
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83538074
۰ نفر

برچسب‌ها

تیرانداز گیلانی عازم مسابقات قهرمانی آسیا شد

رشت - ایرنا - سجاد پورحسینی ورزشکار گیلانی برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو عازم مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا شد.

رئیس هیات تیراندازی استان روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم ملی تیراندازی ایران عازم دوحه قطر شد تا در رقابت های قهرمانی آسیا حضور یابد که سجاد پورحسینی نیز از گیلان به همراه این تیم عازم این مسابقات شد.

باب الله زارع افزود: رقابت های تیراندازی قهرمانی آسیا با حضور زبده ترین ورزشکاران این رشتته از کشورهای این قاره و در رشته های مختلف در دوحه قطر برگزار می شود که تیم ملی ایران در سه بخش تفنگ ، تپانچه و اهداف پروازی در این مسابقات حضور می یابد.

وی ادامه داد: البته مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا آخرین مرحله کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو بشمار می رود که از این بابت این رقابت ها بسیار مهم است و همه ورزشکاران برتر این رشته از قاره آسیا حضور خواهند یافت تا بتوانند سهمیه المپیک را کسب کنند.

رئیس هیات تیراندازی گیلان بیان کرد: سجاد پورحسینی ملی پوش شایسته گیلانی در رشته تپانچه در این دوره از مسابقات حضور خواهد یافت و امیدواریم که این ورشکار بتواند در نهایت مقام ارزنده ای را کسب و سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو را تصاحب کند.

زارع اضافه کرد: این ورزشکار شایسته و ملی پوش گیلانی در رقابت های ورزشی دانشجویان جهان (یونیورسیاد) ۲۰۱۹ که در ایتالیا برگزار شده بود، موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز شده بود.

 رقابت های تیراندازی قهرمانی آسیا تا روز ۲۲ آبان ماه در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دوحه قطر برگزار می شود که در نهایت ۲۸ سهمیه بازی های المپیک بین برترین ورزشکاران این دوره توزیع خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =