تردد در جاده‌های برون شهری ۱۱ درصد افزایش یافت

تهران- ایرنا- همزمان با پایان تعطیلات و سفرهای پاییزی، مرکز مدیریت راههای کشور از افزایش تردد ۱۱ درصدی در شبانه روز گذشته در جاده‌های برون شهری خبر داد.

بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشتهای شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌ استثنای جاده‌ه‌ای مسدود و ممنوع،‌ مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به‌ روال عادی در جریان است.

شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۱۵۵ تردد شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱۱.۲ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۰.۵ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

گزارش این مرکز از آخرین وضعیت جاده‌های شمالی می افزاید که هم اکنون تردد روانی در جاده‌های هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت بصورت رفت و برگشت وجود دارد.

همچنین جاده‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جادهها نیز حاکی از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده‌های پل کردان،پایانه کلانتری،ساسانی،پل کلاک و گرمدره دارد.

همچنین بارش باران در برخی از جاده‌های استان  اردبیل گزارش شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha