حریفان نمایندگان ایران در پنج وزن دوم مشخص شدند

تهران - ایرنا - قرعه‌کشی پنج وزن دوم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان انجام شد و کشتی گیران ایران حریفان خود را شناختند.

مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان از امروز (جمعه) در شهر بوداپست مجارستان آغاز شده است.

نتایج قرعه کشی پنج وزن دوم این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن ۶۰ کیلوگرم، مهدی محسن‌نژاد در دور اول استراحت می کند و در دور بعد به مصاف آیاتا سوزوکی از ژاپن می رود. وی در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی گیران ارمنستان و بلغارستان مبارزه خواهد کرد. در این وزن ۱۹ نفر حضور دارند.

در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۲۲ نفر شرکت کرده اند، سجاد ایمن‌طلب پس از استراحت در دور اول در دور دوم با الکساندر لیانوونچیک از بلاروس دیدار می کند و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران هند و ترکیه می رود.

در وزن ۷۲ کیلوگرم، محمدرضا گرایی در دور اول با چنگیز ارسلان قهرمان سال گذشته این مسابقات از ترکیه مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان ماگومد یاربیلوف از روسیه و راهول از هند می رود. در این وزن ۲۳ نفر حضور دارند.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۲۳ نفر شرکت کرده اند، سید محمد چوبچیان پس از استراحت در دور اول در دور دوم با گئورگ ماریا از رومانی کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور سوم به مصاف برنده دیدار میان کشتی گیران قزاقستان و قرقیزستان می رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم، محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست، به مصاف بنس الماسی از صربستان می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران آذربایجان و فنلاند مصاف می دهد.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =