۱۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱:۲۲
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83537707
۱ نفر

برچسب‌ها

پیگیری مسابقات جام گیل با صدرنشینی سردارجنگل گوراب زرمیخ

رشت - ایرنا - رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان جام گیل، با انجام هفته یازدهم و صدرنشینی تیم سردارجنگل گوراب زرمیخ پیگیری شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در جریان این رقابت ها و در بازی های انجام شده از هفته یازدهم ، تیم های فوتبال سردارجنگل گوراب زرمیخ و معلم شاندرمن رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم فوتبال سردارجنگل گوراب زرمیخ موفق شد با نتیجه دو بر یک حریف خود را شکست دهد.

تیم فوتبال سردارجنگل گوراب زرمیخ که تاکنون در رقابت های فصل جاری لیگ برتر گیلان موفق ظاهرشده در این دیدار نیز توانست به یک پیروزی ارزشمند دست یابد تا با توجه به متوقف شدن تیم های دخانیات گیلان و شهرداری انزلی، این تیم به صدر جدول این مسابقات صعود کند.

همچنین در دیگر بازی های برگزار شده این رقابت ها ، بازی تیم های فوتبال میرزاکوچک صومعه سرا و شهرداری کلاچای با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت و دیدار تیم های فوتبال کشاورز لنگرود و شاهد شفارود اسالم نیز با همین نتیجه به تساوی انجامید.

اما در مهمترین بازی از هفته یازدهم این رقابت ها، تیم های مدعی دخانیات گیلان و شهرداری بندرانزلی رو در روی هم قرار گرفتند که این دیدار در پایان با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت تا هر دو تیم شانس صدرنشینی را از دست دهند.

همچنین در پرگل ترین بازی این هفته نیز ، تیم های فوتبال ملوان ب بندرانزلی و شهرداری کوچصفهان به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم فوتبال ملوان ب بندرانزلی در یک بازی یکطرفه و پرگل ، با نتیجه جالب هشت بر صفر حریف خود را شکست داد.

در جدول رده بندی این رقابت ها نیز، تیم فوتبال سردارجنگل گوراب زرمیخ با ۲۳ امتیاز در صدر جدول این مسابقات قرار گرفت، تیم های شهرداری بندرانزلی و دخانیات گیلان نیز با ۲۲ امتیاز به ترتیب در مکان های دوم و سوم قرار دارند و تیم شهرداری رضوانشهر با ۱۹ امتیاز در رتبه چهارم قرار دارد.

در رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان جام گیل، ۱۳ تیم  به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردارند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =