گلایهٔ امام جمعه رودبار قصران از انتقال ادارات به لواسان

تهران- ایرنا- امام جمعه رودبار قصران شهرستان شمیرانات از انتقال اداره مخابرات این بخش به لواسان ابراز گلایه کرد و گفت: این چه سیاستی است؟ لواسانات و رودبارقصران از هم جدا هستند و این کارها زیبنده نیست. امکانات باید به هر دو بخش داده شود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید مجتبی حسنی در خطبه های این هفتهٔ نماز عبادی سیاسی جمعه اظهار داشت: جمع کردن و انتقال اداره مخابرات این بخش به لواسان واقعاً زیبنده نیست، مردم اینجا برای انقلاب زحمت کشیدند، باید به آنها خدمت شود.

وی تصریح کرد: ما در رودبار قصران ۲ شهرداری و ۱۵ روستا داریم اما به جای تسهیل امور و توسعه امکانات شاهد انتقال اداراتمان هستیم.

خطیب جمعه رودبار قصران با بیان اینکه مگر مردم این بخش نباید از این امکانات بهره مند باشند افزود: به مسئولان ذیربط توصیه می کنم اگر می خواهید دولت را تجمیع و سبک کنید این راهش نیست، نباید مردم ناراحت باشند.

حسنی خاطرنشان کرد: روا نیست شهروندان برای کارهای جزئی مجبور شوند به لواسان و تهران بروند؛ هر امکاناتی به لواسان داده می شود باید به رودبار قصران هم داده شود.

وی گفت: بنده به عنوان نمایندهٔ مردم باید صدایشان را به گوش مسئولان برسانم؛ چرا جایی رو خراب می کنید و جای دیگر را آباد؟ تأکید می کنم دست از این کارها بردارید که منصفانه نیست.

امام جمعه رودبار قصران تأکید کرد: ادارات و امکانات باید تقویت شوند تا مردم دلگرم باشند.

حسنی در ادامه با بیان اینکه مسلمانی که دشمن شناس نباشد، مسلمان واقعی نیست گفت: امروز دشمنان ما و دشمنان قسم خورده اسلام انگلیس و رژیم صهیونیست هستند که باید به توطئهٔ آنها آگاه باشیم.

بخش رودبار قصران به مرکزیت فشم از توابع شهرستان شمیرانات در شمال شرقی پایتخت واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =