تیم فوتسال بانوان صنعت فجر شیراز به صدرنشین باخت

شیراز- ایرنا- تیم صنعت فجر شیراز در مسابقات فوتسال برتر بانوان کشور مقابل مس رفسنجان صدرنشین مسابقات شکست خورد.

این بازی که از هفته دوازدهم این مسابقات جمعه در سالن آیت الله ربانی شیراز برگزار شد، تیم میزبان با وجود شکست ۲ بر یک بازی قابل قبولی به نمایش گذاشت و با بدشانسی بازی را به صدرنشین واگذار کرد.

بازی با برتری تیم میزبان آغاز شد اما شاگردان محبوبه رضوی بر روی غافگیری ۲ گل توسط فاطمه اعتدادی و فاطمه سهرابی  در یک فاصله کم دریافت کردند  و همین امر موجب بهم ریختگی تیم صنعت فجر شیراز شد و اعضای تیم نتوانستد در نیمه نخست با وجود اینکه فرصت های خوبی هم داشتند، گل های خورده را جبران کنند.

با شروع نیمه دوم تیم میزبان که نمی خواست بازی را واگذار کند حملات زیادی را روی دروازه حریف انجام داد اما با بی دقتی و بدشانسی توپ ها تبدیل به گل نشد و حتی بازیکنان تیم صنعت فجر سه فرصت خوب تک به تک را از دست دادند.

 در این نیمه فجری ها هر چه زدند به در بسته خورد تا اینکه صابره رحمانی یکی از گل های خورده را جبران کرد و سرانجام  این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود مس رفسنجان صدرنشین شد.

تیم صنعت فجر در آخرین بازی از نیم فصل، هفدهم آبان در اصفهان به مصاف تیم نامی نو این شهر خواهد رفت.

با پایان یافتن هفته دوازدهم تیم مس رفسنجان با ۳۰ امتیاز صدر جدول را حفظ کرد، سایپا تهران با ۲۸ امتیاز و ملی حفاری اهواز هم با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر به ترتیب دوم و سوم هستند.

تیم صنعت فجر هم با این شکست همچنان در رده هشتم جدول باقی ماند.

در رقابت های فوتسال برتر بانوان ۱۲ تیم شرکت دارند و به صورت رفت و برگشت با هم بازی می کنند.

اخبار مرتبط