حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان اتحاد ملت ایران را جلوه‌گر می‌سازد

شاهرود- ایرنا- امام جمعه موقت میامی گفت: راهپیمایی گسترده و حضور پرشور مردم در یوم الله ۱۳ آبان اتحاد و استکبارستیزی ملت بزرگ ایران را نشان خواهد داد.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل عباس نژاد در خطبه های نماز جمعه این هفته میامی درمسجدجامع این شهر افزود: دشمنان به دنبال بی‌تفاوت کردن مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی هستند، ولی ملت بصیر با پیروی از ولایت فقیه نقشه های دشمنان را خنثی می کنند.

وی با بیان اینکه ۱۳ آبان روز استکبارستیزی است تصریح کرد : باید امسال راهپیمایی ۱۳ آبان پررنگ تر از سال های گذشته برگزار شود .

امام جمعه موقت میامی افزود : دشمنان به کم رنگ شدن مناسبت‌های مختلف در ایران امید دارند، پس حضور پرشور در این راهپیمایی زمینه ناامیدی دشمنان را دوچندان خواهد کرد .

وی با بیان اینکه ۱۴ آبان به عنوان روز فرهنگ عمومی نامگذاری شده است تصریح کرد : باید فرهنگ عمومی دینی در جامعه رواج یابد و برنامه ریزی لازم صورت پذیرد .

عباس نژاد گفت : شورای فرهنگ عمومی ظرفیتی برای ارتقای فرهنگ در جامعه است.

امام جمعه موقت میامی گفت : شورای فرهنگ عمومی گامی موثر در جهت ارتقای فرهنگ عمومی در هر منطقه به شمار می رود و تصمیمات این شورا در ترویج سبک زندگی اسلامی در جامعه تاثیرگذار است.

امام جمعه موقت میامی با بیان اینکه نباید از مبانی پدافند غیرعامل در جامعه غفلت شود، تصریح کرد : بی‌توجهی و جدی نگرفتن اصول پدافند غیرعامل در جامعه خسارت‌های جبران ناپذیری به کشور وارد می‌کند و باید اقدامات جدی صورت پذیرد.

امام جمعه موقت میامی با اشاره به سالروز خروج حضرت محمد(ص) از مدینه، اظهار داشت : مشرکان با حمله به خانه پیامبراکرم (ص) نتوانستند کاری انجام دهند و این گونه بود که هجرت حضرت محمد(ص) از مدینه به مکه صورت گرفت و اسلام در مدینه قدرت یافت .