امام جمعه ارومیه: اعتماد به آمریکا نتیجه‌ای جز شکست ندارد

ارومیه- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: کسانی که سطح جهان به آمریکا و اذناب آن اعتماد کرده‌اند، چیزی جز شکست به دست نیاورده‌اند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ارومیه افزود: آمریکایی‌ها به هیچ وجه نسبت به نتیجه اعمال خود پایبند نیستند و این امر باید درس عبرتی برای کسانی که خواهان ارتباط با آمریکا هستند، باشد.
وی ادامه داد: آمریکا نه تنها در عمل بلکه در گفتار هم اعلام می‌کند که به دنبال منافع خود است و وقتی امری به نفع آنان نباشد، نسبت به تخریب آن می‌کند.
وی اضافه کرد: گفته‌های رهبری چراغ راه در مسیر زندگانی را برای ما روشن می‌کند و باید از این چراغ بهره لازم را ببریم.
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی با اشاره به اهمیت توجه به روز استکبارستیزی، بیان کرد: بنا به فرموده دین باید با ظالمان مبارزه کنیم زیرا آنان اجازه نمی‌دهند ما به زندگی خود ادامه دهیم و با توجه به این دستور الهی، امام راحل در مقابل استکبار ایستاد و مبارزه کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین قریشی گفت: ما باید با ادامه دادن این راه امام با اقتدار و متحدانه عمل کنیم.
وی با اشاره به اثرات پیاده‌روی اربعین نیز اظهار داشت: این حرکت عظیم نشان داد که مودت اهل بیت در دل این ملت رسوخ کرده است و باید از این ظرفیت بزرگ مردمی برای تثبیت دین اسلام در جهان بهره لازم را برد.
نماز جمعه این هفته ارومیه به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی و با حضور پرشور مردم و مسوولان در مصلای امام خمینی (ره) این شهرستان برگزار شد.
در حاشیه نماز جمعه این هفته میز خدمت دادگستری آذربایجان‌غربی پاسخگوی سوالات نمازگزاران بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha