امام جمعه قصرشیرین خواستار تمدید مهلت امهال وام زلزله‌زدگان شد

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه قصرشیرین، خواستار تمدید مهلت امهال وام‌ زلزله‌زدگان این شهرستان با توجه به محرومیت منطقه برای یکسال دیگر شد.

حجت الاسلام علی ملکی در خطبه های نماز جمعه این هفته قصرشیرین افزود: با توجه به نامناسب بودن وضعیت معیشت مردم این منطقه مرزی و همچنین متحمل شدن خسارات بسیار زیاد مادی در زلزله های آبان ۹۶ و ۹۷ از شخص رئیس جمهوری، هیات دولت، مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، استاندار پرتلاش کرمانشاه خواستار تمدید امهال وام ها برای یکسال دیگر هستم.
وی اظهار داشت: مردم این منطقه در هشت سال دفاع مقدس برای حراست از کیان اسلامی هرچه داشتند تقدیم کردند اینک در جریان زلزله ۲ سال گذشته نیز خسارات جانی و مادی فراوانی متحمل شدند و نیازمند تمدید امهال وام ها هستند و از این رو مراجعه های بسیاری نیز به دفتر اینجانب برای درخواست این مساله شده است.
امام جمعه قصرشیرین، همچنین از تماس تلفنی با مسوولان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برای رفع مشکل پخش مسابقه های فوتبال در این منطقه خبر داد.
ملکی ادامه داد: جوانان و نوجوانان محروم و مرزنشین این منطقه درخواست های بسیاری نسبت به پخش مسابقه های فوتبال در این شهرستان را از بنده داشتند که در پیگیری صورت گرفته قائم مقام رییس سازمان صدا و سیما قول مساعد برای رفع این مشکل را داد.
وی با تبریک هفته بسیج دانش آموزی بزرگترین افتخار بسیجیان را بسیجی بودن ولی امر مسلمانان جهان دانستند و اینکه حضرت آقا فرموده اند من یک بسیجی هستم و نماد بسیج همواره بر دوش ایشان وجود دارد.
امام جمعه قصرشیرین، با گرامیداشت سالروز شهادت نوجوان بسیجی شهید حسین فهمیده گفت: امام راحل فرمودند رهبر من آن طفل ۱۳ ساله ای است که نارنجک بر خود می بندد و دشمن را منهدم می کند.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷هزار تن جمعیت دارد.