۱۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۷
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83537293
۰ نفر

برچسب‌ها

کسب مقام چهارم جام باشگاه های جهان توسط تیم شاهین خزر

رشت - ایرنا - تیم فوتبال ساحلی شاهین خزر رودسر گیلان موفق شد با درخشش خود مقام چهارم اولین دوره رقابت های جام باشگاه های جهان را کسب کند.

دبیر هیات فوتبال استان گیلان روز جمعه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم فوتبال ساحلی شاهین خزر رودسر گیلان یکی از دو نماینده ایران در اولین دوره رقابت های جام باشگاه های جهان بود که سرانجام با درخشش توانست در رتبه چهارم جهان قرار گیرد.

فرزاد سیری افزود: این تیم در دور اول و مرحله گروهی این رقابت ها که در آنالیای ترکیه برگزار شد، با تیم های فلامینگو بزریل ، العربی کویت و بوکادانسک لهستان همگروه بود که در نهایت با کسب دو پیروزی و یک شکست به مرحه یک هشتم نهایی راه یافت.

وی ادامه داد: تیم فوتبال ساحلی شاهین خزر رودسر در مرحله گروهی این رقابت ها ، به ترتیب با نتایج هفت بر یک و هفت بر دو برابر تیم های العربی کویت و بوکادانسک لهستان به برتری رسید و با نتیجه شش بر دو مغلوب تیم قدرتمند فلامینگو برزیل شد.

سیری بیان کرد: تیم فوتبال ساحلی شاهین خزر رودسر گیلان در مرحله یک هشتم نهایی اولین دوره رقابت های جام باشگاه های جهان مقابل تیم آل استار کلوب تایلند قرار گرفت که توانست این حریفش را با نتیجه هفت بر دو شکست دهد تا به مرحله یک چهارم نهایی راه یابد.

دبیر هیات فوتبال گیلان اضافه کرد: این تیم در مرحله یک چهارم نهایی نیز رو در روی تیم کپنهاگ دانمارک قرار گرفت که در نهایت موفق شد در یک بازی برتر با نتیجه هفت بر صفر حریفش را مغلوب کرده و با صعود به مرحله نیمه نهایی، به جمع چهار تیم برتر این مسابقات راه یابد.

سیری خاطرنشان کرد: در مرحله نیمه نهایی، شاهین خزر رودسر گیلان مقابل تیم میژوهاکی چین قرار گرفت که در نهایت مغلوب این تیم شد و از صعود به بازی فینال باز ماند و به دیدار رده بندی راه یافت که در این دیدار نیز به مصاف لوانته اسپانیا رفت که پس از تساوی پنج بر پنج در وقت‌های قانونی و اضافه، در ضربات پنالتی با نتیجه پنج بر چهار مغلوب حریفش شد. 

در اولین دوره رقابت های فوتبال ساحلی جام باشگاه های جهان، ۱۹ تیم از کشورهای مختلف حضور داشتند که در آنالیای ترکیه با هم به رقابت پرداختند که در نهایت تیم های فلامینگوی برزیل و میژوهاکای چین به ترتیب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی را کسب کردند.

همچنین تیم مقاومت گلساپوش یزد دیگر نماینده ایران در اولین دوره رقابت های فوتبال ساحلی جام باشگاه های جهان بود که سرانجام این تیم توانست در مکان نهم این دوره از مسابقات قرار گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =