هفته ششم لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور برگزار شد

اهواز - ایرنا - هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور با یک برد، یک تساوی و شکست برای نمایندگان خوزستان پیگیری شد.

به گزارش ایرنا هفت ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور پنجشنبه شب برگزار شد که تیمهای نفت اهواز، ملی حفاری و عمران نیرو اندیمشک برابر حریفانشان صف آرایی کردند.

در این هفته از رقابت‌ها تیم‌های نفت اهواز و پارس برازجان در اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود نفت به پایان رسید. 

تیم ملی حفاری نیز در اهواز به مصاف تیم امید گناوه رفت که با نتیجه ۲ بر ۲ متوقف شد. همچنین تیم عمران نیرو اندیمشک بیرون از خانه با نتیجه یک بر صفر از شاهین بوشهر شکست خورد. تیم فولاد خوزستان دیگر نماینده استان در این هفته استراحت داشت.

هم اکنون تیم فولاد خوزستان در مکان نخست گروه چهارم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور جای گرفته است. 

لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور با حضور ۳۳ تیم در پنج گروه برگزار می‌شود که چهار تیم خوزستانی فولاد خوزستان، عمران اندیمشک، نفت اهواز و ملی حفاری در این رقابت‌ها حضور دارند.

تیم فولاد خوزستان که سابقه قهرمانی در این رقابت‌ها را دارد فصل گذشته نتوانست روی سکو قرار گیرد که این موضوع انگیزه بازیکنان فولاد را برای کسب قهرمانی بیشتر می‌کند.

تیم فوتبال نفت اهواز دیگر نماینده خوزستان فصل گذشته درگروه خود عنوان ششم این رقابت‌ها را به خود اختصاص داد و نتوانست به مراحل بالاتر صعود کند.

مسابقات در دور اول به صورت رفت و برگشت برگزار می شود و از هر گروه ۲ تیم و در جمع ۱۰ تیم به مرحله دوم صعود می‌کنند. با توجه به اردوها و مسابقات تیم ملی ،این دوره از مسابقات آخر شهریور امسال آغاز شد.

مرحله دوم به صورت مجتمع در۲ گروه پنج تیمی برگزار و از هر گروه ۲ تیم به مرحله پایانی صعود می‌کنند تا در این دوره تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان مشخص شود؛ تیم‌های انتهای جدول از هرگروه به مسابقات مناطق فصل آتی سقوط می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها