مهم‌ترین رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته‌ای که گذشت

مشهد- ایرنا- بهره برداری از چند طرح ورزشی، اعزام مچ‌انداز خراسانی به مسابقات جهانی و پیروزی نمایندگان فوتسال و بسکتبال خراسان رضوی در لیگ برتر از مهم‌ترین رویدادهای ورزشی استان در هفته ای بود که آخرین روزش را طی می‌کنیم.

وزیر آموزش و پرورش روز نهم آبان ماه در سفر یک روزه به خراسان رضوی به صورت همزمان ۱۵۶ پروژه ورزشی در سراسر کشور را افتتاح کرد.

از مجموع ۱۵۶ پروژه ورزشی افتتاح شده در کشور ۱۸ پروژه به مساحت ۲۷ هزار و ۲۴۷ متر مربع با هزینه ۴0۰ میلیارد ریال مربوط به استان خراسان رضوی است.

گام محکم آویژه صنعت در لیگ برتر بسکتبال

تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسای مشهد در نخستین دیدار خود در لیگ برتر بسکتبال عصر روز نهم آبان ماه با نتیجه ۸۶ بر ۶۶ تیم بسکتبال توفارقان آذر شهر را شکست داد.

پیوستن بسکتبالیست آمریکایی به تیم آویژه صنعت

جعفر فلاح مدیر باشگاه تیم آویژه صنعت پارسا گفت: هنری کوین داریوس ۳۱ ساله از کشور آمریکا با این تیم قرارداد امضا کرد.

این بازیکن قهرمانی در لیگ و کاپ اسلوونی و قهرمانی لیگ ٢ ای.بی.ای ٢٠١٩ را در کارنامه ورزشی خود دارد.

پیروزی تیم فوتسال فرش آرا

تیم فوتسال فرش آرای مشهد در هفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر فوتسال در سالن ورزشی شهید بهشتی مشهد با گلهای بهزاد عظیمی و علی رستمی تیم فوتسال ستارگان ورامین را شکست داد.

اعزام مچ انداز خراسانی به مسابقات جهانی

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: علی براتی ورزشکار مچ انداز خراسان رضوی بامداد یکشنبه به مسابقات جهانی این رشته در رومانی اعزام شد.

سروش پور آزاد افزود: براتی دارنده چندین مدال و مقام کشوری در رشته مچ اندازی است و کسب سه مدال طلا در وزن ۱۰۰ کیلوگرم بزرگسالان در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های کشور در مرداد ماه امسال در شاهرود از جمله عناوین اوست.

پیروزی بانوان فوتسالیست استان

دراین هفته همچنین در یازدهمین هفته رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان تیم هیات فوتبال خراسان رضوی با نتیجه سه بر یک تیم پارس آرای شیراز را شکست داد.
گل‌های تیم هیات فوتبال خراسان رضوی را سارا شیربیگی، زهرا محمد زاده و مرضیه توفیقی وارد دروازه حریف کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =