مربی فوتبال جوانان: شناخت خوبی از حریفان داریم

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال جوانان ایران گفت:حریفان‌مان را به خوبی آنالیز کردیم و می‌دانیم تیم‌های قدرتمندی هستند به ویژه امارات که برنامه‌های آماده‌سازی مناسبی داشته است.

حیدر شریفی در آستانه آغاز آخرین اردوی تیم جوانان پیش از مسابقات مقدماتی قهرمانی جوانان آسیا اظهار داشت: در این اردو به دنبال آماده‌سازی نهایی اعضای تیم از نظر روحی و جسمی و همچنین تاکتیکی خواهیم بود، زیرا لازم است که بچه‌ها تمرکز و آمادگی ذهنی مناسب را برای بازی‌ها پیدا کنند.  

مربی تیم جوانان ایران گفت: همچنین در این اردو آخرین تمرینات تاکتیکی، ضربات ایستگاهی و سایر موارد لازم مرور خواهد شد تا با آمادگی کامل وارد مسابقات شویم.

وی با اشاره به آخرین دیدار تدارکاتی تیم جوانان افزود: دیدار با استقلال آخرین مسابقه‌ای بود که قبل از آغاز مسابقات مقدماتی قهرمانی جوانان آسیا برگزار کردیم که نکات بسیار خوب و مفیدی داشت. فکر می‌کنم اعتماد به نفس لازم برای بازیکنان در این دیدار ایجاد شد و توانستیم برخی نقاط ضعف‌مان را شناسایی کنیم.  

شریفی بیان کرد: در دیدار دوستانه مقابل استقلال، فرصت‌های بسیاری از دست دادیم اما دیدار رسمی جای این اشتباهات نیست و باید از هر موقعیت جدی یک گل ساخت.

وی ادامه داد: برای من خدمت به همه رده ها و تیم های ملی باعث افتخار است. در خصوص کادر فعلی تیم جوانان هم باید بگویم در کنار سیروس پورموسوی و سایر همکاران ترکیب بسیار خوبی شکل گرفته و همراه و هم قسم هستیم. این همدلی به عقیده من یکی از نقاط قوت تیم جوانان است و هدفی جز موفقیت و سربلندی تیم وجود ندارد.

شریفی افزود: امیدوارم فوتبال دوستان از این بازیکنان جوان که ستاره‌های آینده فوتبال کشور هستند حمایت کنند تا در خانه خودمان احساس غربت نکنیم و با استفاده از شرایط میزبانی و کسب امتیازات کامل به عنوان صدرنشین صعود کنیم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha