پروژه متروی شهر جدید هشتگرد ۹۳ درصد پیشرفت دارد

کرج - ایرنا - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت که پروژه متروی شهر جدید هشتگرد در استان البرز ۹۳ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و مراحل پایانی را می گذراند.

سردار سعید محمد روز پنجشنبه که به همراه فرمانده کل سپاه پاسداران به استان البرز سفر کرده بود در جمع خبرنگاران افزود: این پروژه به طول ۲۶ کیلومتر اجرا شده و امکان این هست که طی چند هفته آینده به صورت کامل به بهره برداری برسد.

وی اظهار داشت: مسائل مشکلات  این پروژه با تعامل برطرف شده  و پیش بینی می شود که طی ماه آینده به بهره برداری برسد.

فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) در پاسخ به خبرنگار ایرنا در خصوص پروژه های در دست اقدام این قرارگاه، گفت: در زمان حاضر ۲۵۵ پروژه بزرگ عمرانی توسط این قرارگاه در سطح کشور در حال انجام است که همه فعال هستند.

وی افزود: طرحی برای دولت پیشنهاد دادیم که در صورت تامین منابع مالی تا پایان این دولت امکان اینکه یکصد پروژه از پروژه های قرارگاه به اتمام برسد، وجود دارد.

محمد اضافه کرد: برای تامین منابع مالی پیشنهادات خوبی داده ایم که منتظر پاسخ هستیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز پنجشنبه  به همراه فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء‌(ص) و تعدادی  از مسئولان ستاد کل سپاه و استاندار البرز ضمن شرکت در آیین بهره برداری از ۱۲۰۰ طرح   محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی از چندپروژه سازندگی بازدید کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =