کابوس ادامه‌دار گلدن‌استیت در لیگ بسکتبال آمریکا

تهران- ایرنا- گلدن‌استیت در ادامه لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا (NBA)، یک بازیکن دیگرش را نیز به دلیل مصدومیت از دست داد و پنجمین باختش را نیز تجربه کرد.

در ادامه رقابت‌های فصل جدید لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، ۸ مسابقه برگزار شد که در جریان این دیدارها فیلادلفیا و اوکلاهوما حریفان خود را شکست دادند و گلدن‌استیت بحران زده با شکستی دیگر مواجه شد.

فیلادلفیا که فصل را خیلی خوب شروع کرده در غیاب «جوئل امبیدی» ستاره محرومش به مصاف پورتلند رفت و توانست ۱۲۹ بر ۱۲۸ به برتری برسد و یک پیروزی دیگر به دست بیاورد. این پنجمین برد پیاپی فیلادلفیا در فصل بود و باعث شد نوار شکست‌ناپذیری تیم ادامه پیدا کند.

اوکلاهوما و نیواورلانز نیز امروز به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار اوکلاهوما با درخشش «شای الکساندر» و «کریس پائول» ۱۱۵ بر ۱۰۴ به برتری رسید و پیروز میدان شد.

در دیگر مسابقه برگزار شده گلدن‌استیت که فصلی بد را شروع کرده و در همین ابتدا نیز «استفان کری» ستاره خود را به دلیل مصدومیت سه ماه از دست داده به مصاف شارلوت رفت و پنجمین باختش را تجربه کرد. گلدن‌استیت در این مسابقه ۹۳ بر ۸۷ تن به شکست داد تا هواداران بیش از قبل نگران اوضاع این تیم شوند. با این حال به نظر نمی‌رسد بدشانسی‌های گلدن استیت تمامی داشته باشد. پزشکان باشگاه اعلام کرده اند که «دایمون گرین» دیگر ستاره گلدن استیت نیز مصدومیت پیدا کرده و هنوز مشخص نیست چقدر از بازی‌ها دور خواهد بود.

نتایج دیگر دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

دنور ۹۱ -  اورلاندو ۸۷

بروکلین ۱۰۹ - دیتروید ۱۱۳

فینیکس ۱۱۴ - ممفیس ۱۰۵

مینه‌سوتا ۱۳۱ - واشنگتن ۱۰۹

تورنتو ۱۰۵ - میلواکی ۱۱۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =