۹ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۹
کد خبرنگار: 2297
کد خبر: 83536691
۰ نفر

برچسب‌ها

یک موبایل قاپ با ۵۸ شاکی

تهران- ایرنا- رئیس کلانتری ۱۰۷ فلسطین گفت: با دریافت شکایت‌های مردمی مبنی بر موبایل قاپی توسط موتورسواری جوان، یک موبایل قاپ با ۵۸ شاکی شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا علیزاد افزود: مال باختگان در اظهارات مشابهی بیان داشتند در تقاطع‌ها در حال مکالمه و عبور از عرض خیابان بودند که موتورسواری جوان خلاف جهت مسیر به آنان نزدیک شده و پس از قاپیدن گوشی موبایل به سرعت از محل گریخته است.

وی تصریح کرد: در تحقیقات میدانی تصویری از چهره سارق به دست آمد و در اختیار گشت‌های انتظامی کلانتری قرار داده شد تا به محض مشاهده سارق را دستگیر کنند.

سرهنگ علیزاده افزود: گشت زنی‌های هدفمند ادامه داشت تا اینکه ماموران گشت انتظامی کلانتری، هنگام گشت زنی در محدوده پل کریمخان موتورسواری را که قصد قاپیدن گوشی همراه یکی از شهروندان را داشت، مشاهده کردند.

وی با بیان اینکه ماموران دستور توقف موتورسیکلت را اعلام ولی سارق به محض مشاهده گشت انتظامی کلانتری از محل متواری و به سمت میدان ولی عصر گریخت ادامه داد: ماموران پس از تعقیب و گریز موفق شدند متهم را دستگیر و به کلانتری منتقل کنند.

رئیس کلانتری ۱۰۷ فلسطین گفت: تاکنون ۵۸ نفر از مال باختگان سارق را مورد شناسایی قرار داده‌اند و متهم با تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =