۹ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۰
کد خبرنگار: 1007
کد خبر: 83536584
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ میلیون و ۳۰۸ هزار تن کالا توسط کامیون‌داران اردبیلی جابجا شد

اردبیل - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: ۲ میلیون و ۳۰۸ هزار تن کالا در هفت ماه امسال  توسط کامیون‌داران از این استان به مناطق مختلف کشور حمل شده است.

علی رحمتی روز پنجشنبه در بازدید از شهرک حمل و نقل اردبیل افزود: در این مدت ۱۷۵ هزار و ۲۲۰ برگ بارنامه صادر شده و کامیون‌داران عمدتا محصولاتی همچون گندم، سیمان ، سیب زمینی ، آب معدنی ، گازوییل ، گوجه‌فرنگی ، هندوانه ، آرد و انواع چوب را از استان به دیگر مناطق کشور حمل کرده‌اند.

وی از فعالیت ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با بیش از هفت هزار و ۸۰۰ دستگاه کامیون در ناوگان باری استان اردبیل خبر داد و اظهار داشت: ۱۱ هزار و ۴۰۰ راننده در بخش حمل و نقل کالا در استان فعال بوده و امسال به بیش از ۲ هزار راننده کارت هوشمند صادر شده است.

وی با اشاره به توزیع ۴۹ هزار و ۲۳۰ حلقه لاستیک سهمیه‌ای به نرخ دولتی در بین رانندگان بیان کرد: توزیع لاستیک ناوگان‌های درون‌شهری و برون‌شهری با نرم‌افزار و تحت وب انجام

می‌شود و حواله‌های صادره نیز بر مبنای کارکرد ناوگان است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از رانندگان خواست برای دریافت لاستیک ناوگان باری برون‌شهری بر اساس کارکرد و پیمایش با در دست داشتن اسناد مالکیت خود در مرکز استان به انجمن صنفی رانندگان کالا واقع در میدان آزادگان اردبیل و ناوگان مسافربری به انجمن صنفی رانندگان مراجعه کنند.

رحمتی به نظارت ویژه بر عملکرد و فعالیت شرکت‌های حمل و نقل اشاره کرد و از رانندگان خواست هرگونه دریافت کمیسیون اضافی و سایر شکایات خود را از طریق سامانه‌های ۱۴۱ ، شهراه ، نمایندگی‌های مستقر در شهرک حمل و نقل ، پایانه‌های شهری و تلفن ۳۳۷۴۳۷۹۹-۰۴۵ جهت بررسی و رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اطلاع دهند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =