پیکر جانباز شهید دوران دفاع مقدس در شهرری تشییع شد

شهرری ـ ایرنا ـ پیکر پاک شهید جانباز «علی حیدریان دولت آبادی» امروز پنجشنبه با حضور خانواده معظم شهدا، ایثارگران، مسئولان و اقشار مختلف مردم شهرستان ری تشییع و در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد.

به گزارش ایرنا، شهید جانباز «علی حیدریان دولت آبادی» شامگاه چهارشنبه پس از تحمل ۳۵ سال رنج و درد جانبازی به یاران شهیدش پیوست.

مراسم تشییع پیکر این شهید جانباز امروز ساعت ۱۰صبح از مقابل مسجد صاحب الزمان(عج) محله یاغچی آباد به سمت خیابان شهید گودرزی آغاز شد، استقبال مردم ولایتمدار جنوب تهران به حدی بود که همه مسیرهای منتهی به سمت خیابان های اطراف برگزاری مراسم مسدود شد.

تشییع کنندگان با سردادن شعارهای «لاالله‌الاالله»، «حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست»، «هیهات منا الذله» و «این گل پرپر ماست هدیه به رهبر ماست» از ایثار و فداکاری این شهید سرافراز تقدیر کردند.

زنان و مردان، پیر و جوان با حضور در این مراسم یاد و خاطره شهدا را گرامی داشته و بار دیگر با شهیدان راه اسلام و مکتب قرآن عهد و میثاقی دوباره بستند.

پیکر این شهید سرافراز و دلاور پس از مراسم تشییع و وداع باشکوه مردم جنوب تهران به گلزار شهدای بهشت زهرا(س) منتقل شد.

جانباز شهید علی حیدریان در فاصله سالهای ۶۰ و ۶۳ از ناحیه چشم و صورت و شیمیایی به افتخار جانبازی نائل گشت.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت واقع شده است. این شهرستان دارای ۲ هزار و ۷۴۷ شهید دوران دفاع مقدس، هفت هزار و ۳۰۰ جانباز و ۴۸۶ آزاده است و ۱۵۵ شهید مدافع حرم در شهرستان ری تقدیم شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =