سطح جاده‌ها  در خراسان رضوی لغزنده است

مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: بر اساس گزارشهای دریافتی امروز نهم آبان بارش باران موجب لغزندگی سطح جاده‎ها در مناطق شمال و غرب این استان شده است.

ابراهیم نصری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر این اساس هم‌اینک سطح جاده‌ها در شهرستانهای تربت‌جام، فریمان، درگز، سبزوار، جوین، چناران، بینالود(طرقبه شاندیز)، نیشابور و نیز بخش مرکزی شهرستان مشهد لغزنده است.

وی ادامه داد: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر تداوم بارندگی در خراسان رضوی از رانندگان در مسیرهای جاده‌ای تقاضا می شود با رعایت جوانب احتیاط، سرعت مطمئنه و متناسب با شرایط جوی برانند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: پدیده مه‌گرفتگی نیز در محدوده گردنه تیوان جاده درگز - قوجان دید افقی رانندگان را کاهش داده است. 

بر اساس اعلام اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی سامانه بارشی کنونی تا عصر فردا دهم آبان ماه در این استان فعال بوده و پس از آن به تدریج از مرزهای شرقی خراسان رضوی خارج می‌شود.

خراسان رضوی ۲۰ هزار و ۵۷۵ کیلومتر راه دارد که شش هزار و ۴۲۲ کیلومتر آن بین شهری و ۱۴ هزار و ۱۵۲ کیلومتر راه روستایی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =