۹ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۴۲
کد خبرنگار: 2059
کد خبر: 83536279
۰ نفر

برچسب‌ها

بارش‌های رگباری در خراسان رضوی شدت می‌گیرد

مشهد- ایرنا- بارش‌های رگباری روز پنجشنبه در مناطق مختلف خراسان رضوی شدت می‌گیرد که احتمال آبگرفتگی و سیلاب بویژه در نیمه جنوبی و نوار شرقی این استان وجود دارد.

رییس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی به خبرنگار ایرنا گفت: بارندگی در این استان بویژه در نیمه جنوبی و شرقی آن تا اواخر وقت امشب ادامه دارد و این سیستم فردا از نوار شرقی استان خارج می‌شود. 

یحیی قاینی پور افزود: شب گذشته نیز بیشتر شهرستان‌های خراسان رضوی شاهد بارندگی بودند که بیشترین آن در جغتای به میزان پنج میلیمتر گزارش شده است.

وی اظهار داشت: با گسترش جریانات جوی برای امشب و اوایل  وقت فردا تشکیل مه و کاهش دید در خراسان رضوی را خواهیم داشت و همچنین طی این مدت افزایش وزش باد به صورت لحظه‌ای در استان پیش‌بینی شده است.

وی با اشاره به کاهش چهار درجه ای میانگین دما در این استان گفت: بیشینه دمای امروز مشهد ۱۸ درجه سلسیوس پیش بینی شده است که نسبت به روز گذشه چهار درجه کاهش دارد و برای روز جمعه تغییری نخواهد داشت.

چناران با کمینه دمای پنج درجه سلسیوس و تایباد با بیشینه دمای ۲۶ درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستان‌های خراسان رضوی در ۲۴ ساعت گذشته بوده‌اند.

بیشترین شدت وزش باد طی این مدت در بجستان با سرعت ۵۰ کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =