۸ آبان ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۵۹
کد خبرنگار: 2099
کد خبر: 83535854
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۱۰ هزار عدد قرص روانگردان در هرمزگان کشف شد

بندرعباس- ایرنا- با تلاش ماموران انتظامی هرمزگان و بازدیدهای مستمر از واحدهای صنفی استان از ابتدای امسال تا پایان مهرماه، ۲۱۰ هزار عدد قرص روانگردان در هرمزگان کشف شد.

رییس پلیس امنیت عمومی هرمزگان عصر چهارشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: از ابتدای امسال تا پایان مهرماه، یک هزار و ۲۵۶ طرح بازدید از صنف‌های مختلف هرمزگان از سوی ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی هرمزگان اجرا شده است.

سرهنگ علی اصغر عبادی نیک بیان داشت: در این مدت و با بازرسی‌های انجام شده همچنین ۴۸۱ عدد مانکن نامتعارف، ۳۴۶ عدد اقلام شیطان پرستی ، بیش از یک میلیون و ۸۵۳ هزار عدد لوح فشرده غیرمجاز، ۳۱۴ جفت کشف با آرم و علایم غیرمجاز (درج آیات قرآن بر روی کف آن) و برخی اقلام قاچاق دیگر کشف شد.

وی ارزش کالاهای کشف شده را بیش از سه میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در نتیجه بازرسی‌های انجام شده از فعالیت یک هزار و ۴۶۱ واحد صنفی متخلف برابر با قانون نظام صنفی پیشگیری شده و پنج هزار و ۲۲۴ واحد متخلف نیز اخطاریه پلمپ دریافت کردند.

رییس پلیس امنیت عمومی هرمزگان ضمن تشکر از تعامل خوب مردم با نیروی انتظامی، از آنها خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک قاچاق مراتب را برای پیگیری در اسرع وقت به پلیس 110 اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha