۸ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۰۸
کد خبرنگار: 1550
کد خبر: 83535853
۰ نفر

برچسب‌ها

"دو از هزاران" در نگارخانه الهی رشت

 رشت-ایرنا- " دو از هزاران" نمایشگاه آثار جمعی از هنرمندان برجسته ایران،  به همت نگارخانه الهی رشت با همکاری گالری طراحان آزاد تهران از دهم تا بیست و سوم آبان در رشت برگزار می شود.

در این نمایشگاه آثاری از : آیدین آغداشلو ، تارا آزرم ، مریم آئین، احمدرضا احمدی ، درسا اسدی ، سمیرا اسکندرفر ، فریبا افلاطون ، پروانه اعتمادی ، کوروش انگالی، افشین باقری، الناز بندگی ، مرتضی پورحسینی ، مرجان ثابتی ، محمد ابراهیم جعفری، محسن جمالی نیک ، عیسا چولاندیم، رضا حسینی ، محمود خان ، هما خسروی ، لیلی درخشانی ، ندا درزی ، رزیتا شرف جهان ، عباس شهسوار ، کوروش شیشه گران ، محمد هادی فدوی ، بهناز قاسمی ، آزاده مدنی ، سمانه مطلبی ، مهتا معینی ، معصومه میر حسینی و قاسم لطفی در معرض تماشا و فروش گذاشته خواهد شد. 

مدیر نگارخانه ی الهی رشت در این باره  گفت: نمایشگاه " دو از هزاران " دومین گام در نمایش مجموعه های ارزشمند هنری در شهر رشت می باشد.

نادره حکیم الهی اظهار داشت: در نخستین گام آثار هنرمندانی از جمله ایران درودی، حسین محجوبی، محمود زنده رودی، نادره حکیم الهی تحت عنوان نمایشگاه " یک از هزاران " در آذر ماه سال ۱۳۹۶ به نمایش گذاشته شد.

وی خاطرنشان کرد: تلاش مجموعه ی نگارخانه ی الهی رشت بر این است که با ایجاد تعامل با سایر مراکز فرهنگی فعال به ویژه نگارخانه های معتبر سراسر کشور گامی موثر در حیطه ی هنرهای تجسمی بر دارد.

وی با اشاره به سبقه گیلان در هنرهای تجسمی و هنرمند پرور بودن این استان افزود: نمایش و فروش آثار هنرمندان نامدار ایران در شهر رشت می تواند تاثیر بسزایی بر چرخه ی هنری حتی در بعد ملی داشته باشد و هم اکنون توجه بسیاری از مجموعه داران و علاقمندان به برگزاری این نمایشگاه معطوف شده است.

وی با تشکر از رزیتا شرف جهان مدیر نگارخانه ی طراحان آزاد تهران و مژگان قدوسی مدیر مسئول نشریه ی پیش نگاه در برگزاری نمایشگاه " دو از هزاران" ابراز امیدواری کرد مجموعه های ارزشمند هنری دیگر در فواصل زمانی کوتاهتری جمع آوری شده و در رشت به نمایش در بیایند.

علاقمندان برای بازدید و خرید آثار می توانند از دهم تا بیست و سوم آبان همه روزه از ساعت 16  تا 21 به آدرس رشت، خیابان گلسار، بلوار گیلان، خیابان ۱۸۸، پلاک ۸، نگارخانه الهی مراجعه کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =