استیلی: ۹۰ درصد ترکیب تیم امید مشخص شده است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: تقریبا ۹۰% از ترکیب تیم مشخص شده و در ادامه ما تنها ۲ هدف را دنبال می‌کنیم؛ ابتدا به دنبال نظارت بر آخرین وضعیت بازیکنان هستیم و در دومین مرحله برای تکمیل فهرست نهایی، در برخی پست‌های خاص به دنبال یافتن بازیکنان شایسته خواهیم بود.

حمید استیلی در خصوص آخرین برنامه‌های آماده‌سازی تیم فوتبال المپیک اظهار داشت: فعلا ۲مسابقه تدارکاتی برابر اندونزی در تاریخ‌های ۲۲ و ۲۵ آبان قطعی شده که برای انجام این ۲ مسابقه اردوی تیم امید با حضور ۲۵ بازیکن آغاز می‌شود.

وی در ادامه افزود: بعد از پایان بازی‌های هفته دهم بازیکنان در۲ گروه روزهای ۱۵ و ۱۸ آبان به اردوی تیم ملحق خواهند شد و تلاش می‌کنیم روز ۲۰ آبان وارد اندونزی شویم تا نخستین بازی را مقابل تیم المپیک این کشور برگزار کنیم. همچنین تلاش‌هایی برای هماهنگی مسابقات تدارکاتی دیگر در حال انجام است و رایزنی‌هایی صورت گرفته که امیدواریم نتیجه خوبی به همراه داشته باشد چرا که بازی‌های بین المللی برای تیم ما از اهمیت بالایی برخوردار است.

سرمربی تیم المپیک اضافه کرد: بازی در اندونزی از نظر شرایط آب و هوایی و منطقه‌ای با تایلند محل برگزاری مسابقات شباهت دارد و شبیه‌سازی مناسبی محسوب می‌شود. از جهتی برخی از حریفان ما از جمله چین هم پیش از این مقابل تیم المپیک اندونزی قرار گرفته‌اند و برای ما می‌تواند از هر جهت مفید و قابل استفاده باشد. با این وجود تلاش می‌کنیم در اردوی بعدی که به میزبانی قطر برگزار می‌شود نیز بازی‌های تدارکاتی مفید و قوی‌تری در برنامه داشته باشیم.

استیلی در خصوص حضور مربیان تیم المپیک در مسابقات لیگ برتر گفت: من به همراه رضا شاهرودی و علیرضا امامی‌فر بازی‌های مختلف را از نزدیک تماشا می‌کنیم. حتی در این هفته امامی‌فر شاهد یکی از بازی‌های لیگ دسته اول خواهد بود. مسئله اصلی این است که بتوانیم شایسته‌ترین و بهترین نفرات را انتخاب کنیم. البته تا امروز تقریبا ۹۰% از ترکیب تیم مشخص شده و در ادامه ما تنها ۲ هدف را دنبال می‌کنیم. ابتدا به دنبال نظارت بر آخرین وضعیت بازیکنان تیم هستیم که در چه شرایطی قرار دارند و در دومین مرحله در برخی پست‌های خاص به دنبال یافتن بازیکنان شایسته خواهیم بود تا فهرست تیم تکمیل و نهایی شود. در واقع هدف ما این است که تا آخرین روز و فرصتی که برای معرفی نفرات داریم بازی‌های لیگ را با دقت زیر نظر داشته باشیم تا بهترین‌ها انتخاب شوند.

سرمربی تیم المپیک با اشاره به هماهنگی حضور لژیونرهای این تیم نیز اظهار داشت: این مسئله برای ما بسیار مهم است که تمامی نفرات را در اختیار داشته باشیم. تا امروز رایزنی‌های لازم صورت گرفته و همچنان دنبال خواهد شد تا بتوانیم تمامی نفرات را برای اردوهای آتی دعوت کنیم و از بازیکنانی مثل صیادمنش، دلفی و مهدی‌خانی نیز استفاده کنیم. همچنین بعد از این اردو با همراهی آقای میرشاد ماجدی سفری به کشور تایلند خواهیم داشت تا آخرین شرایط محل اقامت و تمرینات تیم المپیک در تایلند را مورد بررسی قرار دهیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =