۲ محموله قرص و آمپول قاچاق در گمرک دیر استان بوشهر کشف شد

بوشهر- ایرنا- ناظر گمرکات استان بوشهر گفت: ۸۹ هزار ۱۱۰ قرص مکمل غذایی و ۴۳۲ عدد آمپول جوان‌سازی پوست (آبرسان) قاچاق در گمرک بندر دیر این استان کشف شد. 

بهروز قره بیگی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: قاچاقچیان قصد داشتند کالاهای یاد شده را بدون گرفتن مجوزهای لازم وارد کشور کنند که با هوشیاری کارکنان گمرک کالای آنها کشف و ضبط شد.

وی بیان کرد: در این محموله‌ها که از ۲ فروند شناور کشف شد ۴۳۲ عدد آمپول ۱۰ میلی‌متری جوان سازی پوست به ارزش تقریبی ۲۵۹ میلیون ریال ۸۹ هزار و ۱۱۰ عدد قرص و ۸۴ بشکه مکمل غذایی به صورت ژله‌ای ساخت آمریکا از قاچاقچیان بدست آمد.

قره بیگی ادامه داد: مکمل غذایی کشف شده تحت ۲۴ برند مختلف آمریکایی در قالب ۹۱۶ قوطی  و ۸۴ بشکه یک لیتری به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۳۷۶ میلیون ریال است. 

وی یادآور شد: در این ارتباط برای کالاهای کشف شده پس از تنظیم گزارش،پرونده تشکیل و به مراجع قضایی ارجاع شده است. 

قره بیگی افزود: از  اولویت‌های اصلی گمرک مبارزه با قاچاق کالا بویژه  ممانعت از ورود کالاهای ممنوعه و بدون مجوز به کشور است.

وی بیان کرد: در این ارتباط ماموران و کارکنان گمرکات استان بوشهر با حساسیت و هوشیاری بالا همواره سعی دارند به عنوان مرزبانان اقتصادی کشور در امر مبارزه با قاچاق کالا پیش قدم باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =