دانش‌آموز تالشی مقام دوم جشنواره‌ ملی نوجوان‌ سالم را کسب‌کرد

آستارا - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش تالش اظهار کرد: علی فرحبخش دانش‌آموز دبیرستان خاتم‌الانبیا این شهرستان، در هفتمین جشنواره ملی نوجوان سالم، رتبه دوم کشور را احراز کرد.

سید مرتضی مختاری روز چهارشنبه گفت: فرحبخش با فیلم داستانی زندگی به رنگ آتش، در بخش طرح های مشاوره و آسیب های اجتماعی جشنواره سراسری نوجوان سالم شرکت کرده بود و هدیه نقدی رتبه دوم را دریافت کرد.

وی ادامه داد: جشنواره نوجوان سالم در مرداد ماه امسال در قزوین برگزار شده بود و نتایج به تازگی اعلام شده است و فیلم داستانی نوجوان تالشی در خصوص پیشگیری از اعتیاد، در سال گذشته در مرحله استانی این جشنواره حائز رتبه نخست شده بود.

وی افزود: جشنواره نوجوان سالم برای ترویج شیوه های زندگی سالم و پیشگیری از گرایش نوجوانان و جوانان به مواد مخدر و رفتارهای پرخطر، در سطح مدارس برگزار می شود و پنج هزار دانش آموز در مرحله شهرستانی آن شرکت کرده بودند.

مدیر آموزش و پرورش تالش بیان کرد: ۳۲ هزار دانش آموز در ۴۴۰ مدرسه دولتی و غیر دولتی این شهرستان به تحصیل علم مشغول هستند و امسال چهار دانش آموز تالشی در مسابقات استانی مقاله علمی و هنرهای تجسمی برگزیده شده اند.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =