تلفن های ثابت سه شهرستان کهگیلویه و بویراحمد دچار اختلال می شود

گچساران - ایرنا - مدیرعامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد گفت: تلفن های ثابت در شهرستان های گچساران، کهگیلویه و بهمئی از امروز چهارشنبه هشتم آبان به مدت ۷۲ ساعت دچار اختلال خواهد شد.

سید محمد هادی امیری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:با توجه به انجام عملیات برگردان سوئیچ مرکز امام علی (ع) گچساران در این مدت تلفن های ثابت مناطق یاد شده دچار اختلال می شود.

وی افزود:مشترکان تلفن ثابت این شهرستان ها در صورت اختلال در تلفن های خود آن را به شرکت مخابرات شهرستان های یاد شده گزارش دهند تا کارشناسان این شرکت در کمترین مدت زمان ممکن نسبت به رفع خرابی اقدام کنند.

وی بیان کرد: عملیات برگردان سوئیچ در شهرستان های جنوبی کهگیلویه و بویراحمد با هدف روان سازی خدمات رسانی به مشترکان تلفن ثابت در شهرستان های گچساران،کهگیلویه و بهمئی صورت می گیرد.

مدیرعامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: هم اکنون بیش از ۳۶ هزار مشترک  در این سه شهرستان زیرپوشش خدمات تلفن ثابت هستند.

امیری ابراز داشت: در زمان حاضر ۲۰هزار و  ۷۱۴ مشترک در شهرستان گچساران،۱۲هزار و ۲۵۰ مشترک  در شهرستان کهگیلویه و سه هزار و ۱۲۰ ثابت در شهرستان بهمئی از خدمات تلفن های ثابت استفاده می کنند.

شهرستان های گچساران،کهگیلویه و بهمئی در جنوب کهگیلویه و بویراحمد ۲۸۰ هزار نفر جمعیت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =