دایوش ارجمند خادم حضرت امام رضا (ع) شد

مشهد- ایرنا- همزمان با سالروز شهادت حضرت امام رضا (ع) با حکم حجت الاسلام و المسلمین "احمد مروی" داریوش ارجمند، هنرمند سینما و تلویزیون ایران به افتخار خادمی آستان ملائک پاسبان رضوی نایل شد.

پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی روز سه‌شنبه گزارش داد: داریوش ارجمند شب گذشته در برنامه "کبوترانه" شبکه سه سیما حضور یافت و درخواست خود را مبنی بر خادمی حضرت امام رضا (ع) مطرح کرد و تولیت آستان قدس رضوی نیز پس از این برنامه با درخواست وی موافقت نمود.

داریوش ارجمند در برنامه کبوترانه که شب گذشته از شبکه سه سیما پخش شد گفته بود: برای توصیف مکارم حضرت امام رضا (ع) باید صفات جدید به کار برده شود. من طعم رحمت این امام بزرگوار را چشیده ام، شاید هیچ فردی به اندازه من از الطاف امام هشتم (ع) بهره مند نشده باشد.

وی ادامه داد: روزی که به مشهد آمده بودم هیچ چیز نداشتم اما امروز که در محضر حضرت امام رضا (ع) هستم همه من را به عنوان نوکر حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و غلام جد بزرگوار ایشان حضرت امیرالمومنین علی بن ابیطالب (ع) می شناسند. حضرت امام رضا (ع) شرفی به من بخشیده است که در کشورهای دیگر هم آثارش را دیده ام.

این بازیگر سرشناس سینمای ایران افزود: در دوران دانشجویی در آستان قدس رضوی استخدام شده بودم و به عنوان کارمند رسمی آستان قدس فعالیت داشتم و ارادت به حضرت امام رضا (ع) را از پدرم آموختم که او هم ۳۰ سال در بیمارستان امام رضا (ع) مشغول فعالیت بود.

ارجمند اظهار داشت: زمانی که کارمند آستان قدس رضوی بودم هفت نایب التولیه این آستان مقدس را دیدم اما هیچیک حکم خادمی افتخاری حضرت امام رضا (ع) را به من ندادند و امروز آرزو دارم این توفیق نصیبم شود.

وی گفت: حضرت امام رضا (ع) هر چه در طول زندگی از ایشان درخواست کرده‌ام به من داده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha