کلاهبرداران ۱۱۲ میلیارد ریالی در چنگ قانون

بجنورد- ایرنا- گروه ۱۰ نفره کلاهبرداران حرفه ای استان خراسان شمالی که اقدام به ۱۱۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری از شهروندان کرده بودند، به دام افتادند.

به گزارش ایرنا فرمانده انتظامی خراسان شمالی روز دوشنبه با اعلام این مطلب اظهار داشت: به دنبال رسیدن ۹ مورد شکایت به پلیس آگاهی بجنورد مبنی بر اینکه افرادی با شگرد فروش مال غیر، جعل امضا، فاکتور، قرارداد، مدارک اقامتی در کشورهای همسایه و نیز فروش آپارتمان اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده اند، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سردار علیرضا مظاهری افزود: کارآگاهان آگاهی استان پس از انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند محل اختفای این افراد را شناسایی کرده و در عملیاتی غافلگیرانه ۱۰ کلاهبردار عضو این گروه را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کنند.
وی با بیان اینکه متهمان در بازجویی های به عمل آمده به ۱۱۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری از ۹ شهروند اعتراف کرده اند، ادامه داد: در نهایت متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.
سردار مظاهری از شهروندان خواست تا به هشدارهای پلیسی توجه کرده و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha