بیش‌از ۵۸۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در زابل کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت:۵۸۲ کیلو و ۷۰۰ گرم انواع موادمخدر توسط مرزداران هنگ مرزی زابل کشف شد.

 سردار محمد ملاشاهی روز دوشنبه در این‌باره با بیان اینکه مبارزه با قاچاقچیان موادمخدر با جدیت در مجموعه مرزبانی سیستان و بلوچستان پیگیری می‌شود اظهار داشت: مرزداران هنگ مرزی زابل بعد از شناسایی باند موادمخدر، برای انهدام این باند پس از شناسایی محل عبور قاچاقچیان به اجرای هدفمند کمین پرداخته و در یک عملیات هدفمند آنان را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذاشتند.

وی ادامه داد: در این عملیات که با درگیری مسلحانه بین ماموران و قاچاقچیان همراه بود مرزداران موفق شدند ضمن مهار چهار نفر شتر حامل مواد مخدر، ۵۸۲ کیلو و ۷۰۰ گرم موادمخدر شامل ۲۸۲ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک و ۳۰۰ کیلوگرم هروئین را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: اشرار مسلح، قاچاقچیان و متجاوزان بدانند که مرزداران این استان با همکاری سایر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و با کمک مرزنشینان غیور استان با تمام وجود از مرزهای جمهوری اسلامی ایران حراست کرده و مقتدرانه با هرگونه تخلف و اقدامات غیرقانونی در مرز مقابله و برخورد می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =