۶ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۲۰
کد خبرنگار: 936
کد خبر: 83533566
۰ نفر

برچسب‌ها

پرواز اصفهان _ رامسر برقرار شد

اصفهان- ایرنا- مدیرکل فرودگاه‌های استان اصفهان از برقراری پرواز اصفهان _ رامسر و برگشت در این مسیر خبر داد.

حسن امجدی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: این پرواز بصورت هفتگی و در روزهای یکشنبه و چهارشنبه انجام می‌شود.

وی گفت: این پرواز ساعت ۹ صبح روزهای یکشنبه هر هفته از اصفهان صورت می‌گیرد و ساعت ۱۳ همان روز از رامسر وارد فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی می‌شود.

به گفته وی، پرواز چهارشنبه هم ساعت هفت و ۲۰ دقیقه از اصفهان به مقصد رامسر انجام می‌شود و ساعت ۱۱ و ۲۰ دقیقه به فرودگاه اصفهان بازمی‌گردد.  

مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان اظهار داشت: با توجه به درخواست مکرر مسافران، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با هماهنگی این اداره کل در برنامه زمستانی خود علاوه بر برقراری پرواز در مسیر اصفهان - رامسر، اقدام به برقراری پرواز در مسیرهای تبریز و بندرعباس و افزایش پرواز در مسیرهای شیراز و آبادان کرده است.

امجدی گفت: با برقراری پروازهای شرکت هواپیمایی هما در این مسیرها، تعداد پروازهای هفتگی فرودگاه اصفهان به شهرهای تبریز، بندرعباس، شیراز و آبادان به ترتیب به سه، هفت، سه و پنج پرواز در هفته افزایش پیدا خواهد کرد.

فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان، فرودگاه احتیاطی تمام پروازهای فرودگاه مهرآباد و امام خمینی و بیش از ۶۰ درصد از پروازهای داخلی فضای کشور است.
همچنین فرودگاه اصفهان، معین فرودگاه‌های تهران و ۱۰ استان دیگر در زمان بروز حوادث غیرمترقبه است.

این فرودگاه هم اکنون به شهرهای نجف و بغداد عراق، کویت، دبُی امارات عربی متحده، استانبول ترکیه و تفلیس گرجستان پرواز مستقیم دارد.
فرودگاه بین المللی شهید بهشتی در شرق اصفهان دارای ۲ باند به طول چهار هزار و ۳۹۷ متر و عرض ۴۵ متر با ۱۰ جایگاه پذیرش انواع هواپیمای مسافربری و ترمینال پروازهای داخلی و خارجی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =