ساکت: اعزام هیات ایرانی به بصره برنامه‌ریزی شده بود

تهران- ایرنا- سرپرست تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به برگزاری دیدار تیم کشورمان مقابل عراق، گفت: از چندی پیش برنامه‌ریزی برای سفر به بصره صورت گرفته بود تا از مراحل مختلف مربوطه، بازدید و جمع‌بندی داشته باشیم.

«محمدرضا ساکت» درباره اعزام هیات ایرانی به عراق، اظهار داشت: فرآیند مربوط به امور وابسته به دیدار تیم ملی مقابل عراق از حدود ۲ ماه قبل آغاز شد. در این مدت مباحث مربوطه به صورت مداوم تحت بررسی قرار داشته و هدف اصلی این است که با اطلاع کامل از شرایط میزبانی به میدان برویم.

وی ادامه داد: موضوعات مورد نظر در این باره شامل نحوه اعزام، اسکان، برنامه تمرینی، وضعیت ورزشگاه محل برگزاری و مباحث دیگری در حوزه‌های اجرایی بوده است. در این زمینه، مذاکرات گسترده‌ای با حوزه‌های مختلف انجام شده است.

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران یادآور شد: در این خصوص، جلسه روسای ۲ فدراسیون هم برگزار می‌شود که بسیار مفید خواهد بود؛ علاوه بر این، در این مدت از توصیه‌های ناظر امنیتی ایرانی که در رقابت‌های معتبری نظیر جام‌جهانی حضور داشته نیز بهره‌مند شده‌ایم که در روند کاری‌مان مددرسان خواهد بود.

ساکت تصریح کرد: این سفر از قبل برنامه‌ریزی شده و هیچ تغییری هم در روند آن اتفاق نخواهد افتاد. بدون‌شک، مهمترین مساله در باب برگزاری یک مسابقه فوتبال به صورت کلی سلامت همه ارکان مسابقه شامل تیم‌ها، داوران، تماشاگران، مسولان برگزاری مسابقه و سایر افراد است.

تیم ملی فوتبال ایران روز ۲۳ آبان‌ماه در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ به میهمانی عراق می‌رود. این دیدار در بصره برگزار خواهد شد.

هم اکنون عراق با هفت امتیاز در صدر جدول گروه سوم قرار دارد و ایران ۶ امتیازی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =