جوکر، باز هم بالای پله‌ها ایستاد

تهران-ایرنا- دلقک خشن و ترسناک آمریکایی، این هفته و در روزهای جشن هالووین، به صدر جدول فروش هفتگی فیلم‌های جهان بازگشت و روزهای اوج خود را می‌گذراند.

فیلم جوکر(Joker) با وجود حاشیه هایی که دیگر بازیگران این نقش پیرامونش ایجاد کرده‌اند، در هفته چهارم هنوز هم فروش قابل توجهی دارد و خوآکین فینیکس، در رقابت با هیث لجر، بازیگر نقش جوکر در سری فیلم‌های بت‌من، به یکی از محبوب‌ترین بازیگران این نقش ضدابرقهرمانی تبدیل شده است. جوکر در چهارمین هفته نمایش، ۱۸ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار فروش هفتگی داشته و در فروش جهانی به رقم ۸۴۹ میلیون دلار رسیده است.

ملفیسنت ۲: معشوقه شیطان (Maleficent: Mistress of Evil)، قسمت دوم از مجموعه ملفیسنت در هفته دوم نمایش، در رتبه دوم فروش هفتگی، ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار فروش داشته و فروش جهانی ۹۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار را به نام خود ثبت کرده است.

خانواده آدامز (The Addams Family)،  در هفته سوم نمایش در آمریکا، ۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار فروش داشته و در فروش جهانی رقم ۸۴ میلیون دلار را مقابل نام خود می‌بیند.

زامبی لند ۲ یا سرزمین زامبی‌ها: شلیک نهایی (Zombieland Double Tap)، در هفته دوم نمایش، فروش هفتگی ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار و فروش جهانی ۶۳ میلیون دلار داشته است.

شمارش معکوس (Countdown)، پنجمین فیلم در فهرست فروش هفتگی است، قصه آن درباره تلاش برای زنده ماندن است، پرستار جوانی اپلیکیشنی را دانلود کرده که مدعی است می‌تواند زمان دقیق مرگ افراد را پیش‌بینی کند. این برنامه به او می‌گوید فقط سه روز دیگر زنده است و حالا او باید قبل از تمام شدن این ۷۲ ساعت، راهی برای نجات خود پیدا کند. شمارش معکوس توسط جاستین دک نوشته و ساخته شده است و آن وینترز، الیزابت لیل، چارلی مک درموت ،جردن کالووی، بازیگران آن هستند.

این فیلم در هفته نخست نمایش به رقم ۹ میلیون دلار رسیده و نمایش جهانی آن آغاز نشده است.

پنج فیلم دوم در فهرست فروش هفتگی، از این قرار است:

سیاه و آبی (Black and Blue)، در هفته نخست نمایش، با فروش هفتگی ۸ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار، پیش از نمایش جهانی

مرد متولد ماه جوزا (Gemini Man)، در هفته سوم نمایش با فروش هفتگی ۴ میلیون دلار و فروش جهانی ۱۴۴ میلیون دلار

فانوس دریایی (The Lighthouse)، در هفته دوم نمایش با فروش هفتگی ۳ میلیون دلار، پیش از نمایش جهانی

جنگ کنونی (The Current War)، در هفته نخست نمایش با فروش هفتگی ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار، پیش از نمایش جهانی

غول برفی (Abominable)، در هفته پنجم نمایش با فروش هفتگی ۲ میلیون دلار و فروش جهانی ۱۴۴میلیون و ۶۰۰ هزار دلار

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =