بلیت فروشی بازی تراکتور و استقلال آغاز شد

تبریز-ایرنا- بلیت فروشی اینترنتی بازی حساس دو تیم تراکتور و استقلال تهران از امروز /دوشنبه/ از طریق سایت باشگاه تراکتور آغاز شد.

طبق اعلام باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور علاقه‌مندان می توانند با مراجعه  به سایت  ticket.tractor-club.com  و پر کردن اطلاعات لازم و مشخص کردن جایگاه خود در ورزشگاه یادگار امام تبریز و پرداخت هزینه از درگاه الکترونیکی مزبور ، بلیت این دیدار را تهیه کنند.

همچنین بر اساس اعلام باشگاه تراکتور جهت کمک به افرادی که به هر دلیل قادر به تهیه بلیت از سایت اینترنتی نمی شوند، در کنار فروش بلیت اینترنتی به قیمت ۱۰ هزار تومان، کارت بلیت اینترنتی نیز به قیمت ۱۵ هزار تومان در محل استادیوم یادگار امام (ره) برای علاقمندان فروخته خواهد شد.

بازی حساس تیم های تراکتور آذربایجان و استقلال تهران روز جمعه ۱۰ آبان‌ ماه جاری راس ساعت ۱۸ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می شود.

فدراسیون فوتبال قضاوت این بازی مهم هفته نهم لیگ برتر را به بیژن حیدری با کمک های محمدرضا ابوالفضلی و آرمان اسعدی سپرده است و اشکان خورشیدی به همراه محمدرضا اکبریان به عنوان کمک های پشت دروازه و سعید قاسمی به عنوان داور چهارم انجام وظیفه خواهند کرد.

ناظر داوری این بازی نیز  اسماعیل صفیری است.

تیم تراکتور با ۱۷ امتیاز در رده دوم و استقلال با ۱۲ امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =