تلاش‌کنیم افراد صالح مدیریت  را در دست بگیرند

اصفهان- ایرنا- رییس دفتر شورای نگهبان شهرستان سمیرم گفت: همه باید تلاش کنیم افراد ناصالح وارد نظام اداره کشور نشوند بلکه انسان‌های مدیر، کاردان و صالح مدیریت امور را در اختیار بگیرند.

اسکندر پیرمرادیان روز دوشنبه در جلسه‌ای با مسئولان و مدیران دستگاه‌های دولتی شهرستان سمیرم با اشاره به نزدیک شدن به زمان برپایی انتخابات مجلس شورای اسلامی  اظهار داشت: شورای نگهبان همواره نظارت عام، جامع و استصوابی در انتخابات دارد و همه تلاش خود را برای این نوع نظارت کامل به کار می‌بندد.

به گفته وی، کارها و وظایف دفاتر شورای نگهبان در همه شهرها و شهرستان‌ها یک روز بعد از انتخاباتی که برگزار شده آغاز می‌شود و این تکلیف در طول سال ادامه دارد.

 رییس دفتر شورای نگهبان شهرستان سمیرم با تاکید بر اینکه ورود افراد ناصالح به نظام مدیریت در هر سطح و رده‌ای هزینه بر است، تاکید کرد: انقلاب به راحتی و ارزان به دست نیامده و خون تک تک شهدا برای پایداری و ماندگاری این مملکت ریخته شده است.

پیرمردیان خطاب به همه مدیران کارکنان دولت گفت: در اجرای قانون با کسی تعارف نداشته باشید و تنها در حیطه کار قانونی و اداری خود به مردم خدمت کنید.

وی با یادآوری اینکه در برگزاری انتخابات گذشته به خوبی قانون اجرا شد اظهار داشت: تنها در یک مورد اجرای دقیق قانون مشاهده کردیم که بر سطح در و دیوار، درختان و معابر خبری از پوسترها و بنرهای رنگارنگ نبود و انتخابات با کمال سلامت و امنیت برگزار شد.

مسئول شورای نگهبان قانون اساسی در سمیرم از همه مسئولان در هر جایگاهی خواست مردم و افکار عمومی را نسبت به نظام و کارهای انجام شده امیدوار کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری سمیرم نیز گفت: نامه‌ای درباره جدول زمان بندی جلسه ها و کارگروه‌ها  در زمینه انتخابات به سازمان‌ها ارسال شده است.

علیرضا فخری زاده تصریح کرد: کارگروه‌های مختلف دستور کارهای متعددی دارند که محوریت هر کارگروه با یک اداره به عنوان دبیر آن جلسه است و باید دستور کارهای جلسه ها و کارگروه‌ها را یک هفته قبل از برپایی نشست‌ها به فرمانداری و سایر اعضا اعلام کند.

وی گفت: از این پس هر جلسه و کارگروهی با توجه به اینکه دبیر جلسه کدام اداره یا سازمان است در محل همان اداره برگزار می‌شود.

حوزهٔ انتخابیه سمیرم در استان اصفهان به مرکزیت سمیرم دارای یک نماینده در مجلس شورای اسلامی است.

سمیرم با پنج هزار و ۲۰۰ کیلومتر مربع وسعت، دارای یکصد هزار نفر جمعیت ثابت و عشایری است و ۹۵ درصد ساکنان این شهرستان در بخش کشاورزی شاغل هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =