ایذه میزبان هفته پنجم و ششم لیگ برتر کشتی فرنگی است

اهواز-ایرنا- سرپرست باشگاه سیناصنعت ایذه گفت: هفته پنجم و ششم لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور هفته جاری به میزبانی این شهر برگزار خواهد شد.

هوشنگ حاتمی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور در۲ گروه برگزار می‌شود که در گروه دوم این رقابت‌ها سیناصنعت ایذه به همراه دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان، آریو برزن بهبهان و رعد پدافند نوشهر قرار دارند.

وی افزود: مرحله سوم این مسابقات که شامل برگزاری هفته پنجم و ششم رقابت‌هاست روز چهارشنبه هشتم آبان به میزبانی سیناصنعت در سالن تختی شهر ایذه به انجام خواهد رسید.

سرپرست باشگاه سیناصنعت ایذه تأکید کرد: در رقابت‌های روز چهارشنبه ابتدا آریوبرزن بهبهان از ساعت ۹ صبح به مصاف دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان خواهد رفت و سپس از ساعت ۱۱ سیناصنعت ایذه رودرروی رعد پدافند نوشهر صف آرایی خواهد کرد.

وی افزود: عصر چهارشنبه نیز در مسابقات هفته ششم از ساعت ۱۶ آریوبرزن بهبهان و رعدپدافند نوشهر با یکدیگر رقابت خواهند کرد و سیناصنعت ایذه و دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان نیز از ساعت ۱۸ حساس‌ترین مسابقه دور برگشت را برگزار خواهند کرد.

رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور در ۲ گروه برگزار می‌شود که در گروه دوم این رقابت‌ها سیناصنعت ایذه با کسب چهار پیروزی در چهار دیدار گذشته خود در رتبه نخست قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =