۲۳۹۹ مددجوی کمیته امداد کرمان به مشهد مقدس اعزام شدند

کرمان - ایرنا - معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی استان کرمان از اعزام ۲ هزار و ۳۹۹ نفر از مددجویان تحت پوشش این نهاد در قالب طرح شوق زیارت، به مشهد مقدس خبر داد.

محمد شمسی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تقویت سطح معنوی، افزایش روحیه نشاط و خود باوری در بین مددجویان و ارتقای سبک زندگی از اهداف طرح شوق زیارت این نهاد است.

وی بیان کرد: طرح شوق زیارت با هدف جذب کمک‌های مردمی برای کمک به اعزام نیازمندانی که تاکنون به مشهد مقدس و عتبات عالیات مشرف نشده‌اند در سالهای اخیر توسط این نهاد اجرا می‌شود.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی استان کرمان با اشاره به همکاری خیرین در این طرح خداپسندانه تصریح کرد: مردم خیر و نیکوکار استان کرمان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۴*۸۸۷۷* با کمک‌های خود زمینه اعزام مددجویان و نیازمندان را اماکن مذهبی ازجمله مشهد مقدس را فراهم کنند.

وی افزود: مردم خیر و نیکوکار استان هم‌چنین می‌توانند از طریق سایت شوق زیارت به آدرس «shogheziarat.ir» و یا مراجعه به دفاتر کمیته امداد در این طرح خیرخواهانه مشارکت کنند و زمینه حضور نیازمندان در مراسم پیاده‌روی اربعین را فراهم آورند.

شمسی با اشاره به تأثیرگذاری برنامه‌های فرهنگی بر سبک زندگی و توانمندسازی مددجویان تاکید کرد: برگزاری اردوهای زیارتی توسط این نهاد یک الگوسازی مناسب در تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha