۶ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۱۶
کد خبرنگار: 2199
کد خبر: 83532878
۰ نفر

برچسب‌ها

تخلیه آب منازل روستایی دچار آبگرفتگی در شهرستان خدابنده

زنجان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: نیروهای امداد و نجات این جمعیت منازل روستای اردهین که دچار آبگرفتگی شده بود را تخلیه و به ساکنان آنها امداد رسانی کردند.

شهرام میرزایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شماری از منازل روستای اردهین در شهرستان خدابنده بر اثر شدت بارش‌های روزهای گذشته دچار آبگرفتگی شده بود.

وی یادآوری کرد: برای این روستا یک تیم امداد و نجات شامل پنج نفر از نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان خدابنده اعزام شدند و به ارائه خدمات امدادی و تخلیه آب منازل اقدام کردند.

میرزایی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مدیریت بحران استان زنجان در خصوص آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل‌ها هشدار داده است، در صورت وقوع هرگونه حادثه در این خصوص نیروهای امداد و نجات برای ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعت فعال هستند.

به گزارش ایرنا، بر اثر بارش‌های شامگاه شنبه هفته جاری در شهرستان خدابنده، در روستای اردهین ۲۰ واحد مسکونی، عموکندی ۱۳ واحد، سراب چهار واحد و ۲۵ سالن نگهداری دام سبک و سنگین و جایگاه علوفه دچار آبگرفتگی و در روستای دربند نیز کانال سنگی به طول ۳۰ متر تخریب شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =