۶ آبان ۱۳۹۸،‏ ۹:۴۶
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83532839
۰ نفر

برچسب‌ها

کسب مدال برنز مسابقات قایقرانی توسط ورزشکار گیلانی

رشت - ایرنا - امیرحسین محمودپور قایقران گیلانی توانست مدال برنز رقابت های روئینگ قهرمانی آسیا را کسب کند.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پس از درخشش بانوان قایقران گیلانی در رقابت های روئینگ قهرمانی آسیا، امیرحسین محمودپور قایقران جوانان گیلانی نیز در بخش اقایان درخشید و موفق به کسب مدال برنز شد.

مرتضی ورزلدوست افزود: محمدپور به همراه سه ملی پوش دیگر در رشته روئینگ چهارنفره سنگین وزن به مصاف حریفان آسیایی خود رفتند که سرانجام با زمان شش دقیقه و پنج ثانیه و ۲۶ صدم ثانیه پس از پاروزنان ازبکستان و هند بر سکوی سوم آسیا ایستادند و صاحب مدال برنز شدند.

وی بیان کرد: پیش از این نیز و در بخش بانوان رقابت های قایقرانی روئینگ قهرمانی آسیا، نازنین ملایی قایقران شایسته و ملی پوش استان گیلان موفق شده بود مدال طلای رقابت ها روئینگ تکنفره سبک وزن را کسب کند.

وی به درخشش دیگر بانوی قایقران گیلانی نیز اشاره و خاطرنشان کرد: هانیه خرسند دیگر بانوی گیلانی حاضر در رقابت های قایقرانی روئینگ قهرمانی آسیا همانند نازنین ملایی درخشید و در رشته روئینگ دونفره سنگین‌ وزن بانوان به همراه نازنین رحمانی دیگر عضو تیم ملی قایقرانی بانوان ایران موفق به کسب مدال برنز این رقابت ها شد.

رقابت های قایقرانی روئینگ قهرمانی آسیا که از اول آبان ماه با حضور زبده ترین ورزشکاران این رشته از کشورهای قاره کهن در کره جنوبی آغاز شده بود ، روز گذشته (یکشنبه) به کار خود پایان داد که در نهایت تیم ایران موفق به کسب دو مدال طلا و پنج مدال برنز شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =