مسابقات دفاع ۳ دقیقه‌ای از پایان‌نامه‌ها در آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود

ارومیه - ایرنا - رییس جهاد دانشگاهی آذربایجان‌غربی گفت: مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای از پایان‌نامه‌های دانشجویی به همت معاونت فرهنگی این نهاد در استان برگزار می‌شود و دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند تا ۲۰ آبان در این رقابت ثبت‌نام کنند.

امین رستم‌زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه فراخوان ثبت‌ نام مرحله مقدماتی چهارمین دوره این مسابقات از ۳۰ مهرماه آغاز شده و تا ۲۰ آبان ادامه دارد، افزود: این دوره از مسابقات در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا برگزار می‌شود.

وی با اعلام اینکه تمامی فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا و معادل حوزوی آن در همه رشته‌های مصوب که از ابتدای سال ۱۳۹۵ تا پایان شهریورماه ۱۳۹۸ از پایان‌نامه خود دفاع کرده باشند، می‌توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند، اظهار داشت: همچنین دانشجویانی که پروپوزال پایان‌نامه خود را تا پیش از پایان مهر ۱۳۹۸ به تصویب رسانده‌اند، می‌توانند در این دوره از مسابقات ثبت نام کنند.

وی خاطر نشان کرد: فارغ التحصیلان رشته کارشناسی مجاز به شرکت در مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای از پایان نامه‌های دانشجویی نیستند.

رییس جهاد دانشگاهی آذربایجان‌غربی اضافه کرد: فارغ‌التحصیلان تمامی دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دانشگاه‌های خارجی مورد تایید وزارتخانه‌های مربوطه، می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند.

وی از آغاز این دوره از مسابقات در آذرماه خبر داد و گفت: مرحله نیمه نهایی در اواخر سال جاری و نهایی نیز اوایل سال آتی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا، مسابقه دفاع سه دقیقه‌ای از پایان نامه‌ها برای نخستین بار توسط دانشگاه «کوئینزلند» استرالیا برگزار شده است.

این مسابقات در آذربایجان‌غربی به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی و با نظارت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی کشور و مشارکت دانشگاه‌های سراسری ارومیه، علوم پزشکی ارومیه، پیام نور آذربایجان‌غربی، دانشگاه صنعتی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه برگزار می‌شود.

در این دوره دبیرخانه مسابقات ضمن کسب مجوز از دانشگاه «کوئینزلند» به عنوان صاحب امتیاز معنوی آن، دستورالعمل اجرایی مسابقات را بر اساس شاخص‌های مسابقات بین المللی و استانداردهای بین المللی مورد بازبینی قرار داده است.

علاقه‌مندان جهت ثبت نام  و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به جهاد دانشگاهی آذربایجان‌غربی واقع در خیابان شهید بهشتی کوی منصور افشار مراجعه و یا با شماره ۰۴۴۳۳۴۴۴۰۷۰ تماس بگیرند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =