یک کرسی بین‌المللی دیگر برای قایقرانی ایران

تهران- ایرنا- در جریان اجلاس سالانه کنفدراسیون روئینگ آسیا، علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی ایران به عضویت کمیته پاراروئینگ کنفدراسیون آسیا درآمد.

در جریان رقابت های روئینگ قهرمانی آسیا، اجلاس سالیانه کنفدراسیون روئینگ قاره کهن نیز برگزار شد و رئیس فدراسیون کشورمان نیز در این جلسه حضور داشت.

رئیس فدراسیون قایقرانی ایران که به همراه وحید مرادی نائب رئیس ایرانی کنفدراسیون آسیا در این اجلاس حضور داشت با رئیس تایلندی این کنفدراسیون دیدار و گفت و گو داشت.

سهرابیان در این دیدار گزارش کامل از طرح هایی که در جریان اجلاس جهانی اتریش به چاینارنگ چارونروک داده بود را به وی ارائه کرد.

همچنین رئیس فدراسیون قایقرانی از برنامه های فدراسیون قایقرانی کشورمان برای توسعه بخش پاراروئینگ با رئیس تایلندی صحبت کرد که این‌ موضوع مورد توجه چارونروک قرار گرفت.

در ادامه این اجلاس با رایزنی های وحید مرادی نائب رئیس ایرانی کنفدراسیون روئینگ آسیا و موافقت هیات رئیسه، علیرضا سهرابیان عضو کمیته پاراروئینگ این کنفدراسیون شد و قرار است طرحی برای توسعه هرچه بیشتر این بخش به اعضای کمیته ارائه کند.

سهرابیان همچنین طرح راه اندازی کمیته تحقیق و پژوهش کنفدراسیون روئینگ آسیا در ایران را به اعضای هیات رئیسه کنفدراسیون ارائه کرد که این طرح با موافقت طرف مقابل روبه رو شد و قرار است در اجلاس بعدی برای تصویب به رای گذاشته شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

سرخط اخبار ورزش