پرواز رامسر به اصفهان  برقرار شد

نوشهر- ایرنا - پرواز مسیر اصفهان از فرودگاه شهرستان رامسر در غرب مازندران از امروز یکشنبه برقرار شد.

شرکت های هواپیمایی فعال در فرودگاه رامسر از دو سال پیش پس از چند بار پیگیری و اعتراض به خاطر وجود درختان بلند و تیرک های برق در مسیر نشست و برخاست هواپیما، یکی پس از دیگر فعالیتشان را تعطیل کردند که آخرین آن پرواز شرکت ایران ایر در مسیر اصفهان و تهرا بود که اردیبهشت ماه سال گذشته رخ داد.

هم اکنون عملیات رفع موانع پروازی فرودگاه رامسر انجام شد شرایط لازم برای نشست و برخاست امن هواپیماها در این فرودگاه فراهم شده است.

رئیس فرودگاه رامسر  روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت :‌ پروازهای مسیر رامسر به اصفهان همه هفته در روزهای  یکشنبه و چهارشنبه به وسیله هواپیماهای شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی به صورت رفت و برگشت انجام می شود.

ارشاد خاتمی افزود :‌ این پرواز در روز یکشنبه از ساعت ۱۰ و ۳۰ وارد فرودگاه رامسر می شود و ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه هم به مقصد فرودگاه اصفهان پرواز می کند.

وی گفت: همچنین پرواز روزهای چهارشنبه هم ساعت ۸ و ۵۵  وارد فرودگاه رامسر می شود و ساعت ۹ و ۳۰ قیقه این فرودگاه را به مقصد اصفهان ترک می کند.

پیش از این تنها پرواز مسیر رفت و برگشت رامسر - تهران در تمامی روزها هفته در فرودگاه رامسر برقرار بود.

فرودگاه رامسر با بیش از نیم قرن سابقه، یکی از سه فرودگاه مازندران است که در ضلع شمالی حوزه شهری و در حاشیه دریای خزر قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =