احمدزاده و رسن در کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس حاضر شدند

تهران- ایرنا- مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: «فرشاد احمدزاده» و «بشار رسن» در نشست کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس حاضر شده و از خود دفاع کردند و باشگاه پرسپولیس به زودی درباره این ۲ بازیکن تصمیم‌گیری خواهد کرد.

نشست کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس با درخواست افشین پیروانی برگزار شد.

در جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس ۲ بازیکن خاطی این تیم یعنی احمدزاده و رسن حاضر شدند.

«احمد خواجه وند» مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس در این باره اظهار داشت: احمدزاده از رفتاری که در شهرآورد از خود انجام داد، ابراز ندامت کرده و از اخراج خود که تیم از بابت آن متضرر می‌شود ناراحت بود و اعلام کرد باشگاه و کادر فنی حق دارند از وی ناراحت باشند چرا  که بعد از آن محرومیت سه جلسه‌ای، در بوشهر اخراج شده و کارت قرمز گرفته و بازی بعدی را از دست داده است.

وی افزود:  احمدزاده در این نشست  عذرخواهی و تاکید داشت تابع تصمیم باشگاه خواهد بود.

مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره بشار رسن خاطرنشان کرد: رسن درباره غیبت‌های غیر موجه خود در تمرینات پرسپولیس به کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس آمد و گفت به خاطر پر بودن صفحات گذرنامه، نیاز به تعویض آن بود تا برای تمدید اقامت هم مشکلی ایجاد نشود اما مصادف شدن با شلوغی ایام اربعین و تعطیلات و شرایط کنونی در عراق موجب شد تا تاخیری غیرقابل پیش بینی در این بازگشت رخ دهد. توضیحات این بازیکن تا حدی قانع کننده بود اما رسن هم پذیرفت که باید این موضوع را بهتر مدیریت می‌کرده تا از همراهی تیم در بازی رسمی محروم نشود.

خواجوند در پایان گفت: ما توضیحات هر ۲ بازیکن را شنیدیم و  کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس به زودی تصمیم‌گیری خواهد کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha