پپ: تکرار عملکرد نیمه اول مقابل استون‌ویلا، کارمان را به لیگ دسته یک می‌کشاند

تهران- ایرنا- «پپ گواردیولا» به شاگردانش در منچسترسیتی هشدار داد که در صورت تکرار عملکردهایی مشابه آنچه در نیمه نخست مقابل استون ویلا به نمایش گذاشتند، فصل آینده باید در لیگ دسته یک انگلیس بازی کنند.

سیتیزن‌ها در پایان نبرد مقابل استون ویلا با نتیجه سه بر صفر پیروز شدند؛ این در حالی بود که آنها پس از پشت سر گذاشتن یک نیمه سخت و دور از انتظار موفق شدند در ۴۵ دقیقه دوم هر سه گل خود را وارد دروازه حرف کرده و برنده میدان باشند.

این پیروزی مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر جزیره را در فاصله سه امتیازی با لیورپول صدرنشین قرار داد.

گواردیولا در این خصوص اظهار داشت: ۶ روز پیش هشت امتیاز با لیورپول فاصله داشتیم و حالا سه امتیاز؛ بابت جایگاه در جدول نگران نیستم بلکه موضوع نگران کننده نوع بازی است که ارائه دادیم.

وی ادامه داد: اگر در تمام بازی‌ها مثل نیمه دوم مقابل استون ویلا بازی کنیم، شک ندارم که در پایان فصل قهرمان می‌شویم و اگر مثل نیمه نخست بازی کنیم، با اختلافی فاحش نسبت به بالانشینان لیگ در منطقه سقوط قرار خواهیم گرفت؛ این نظر من است و تنها به این فصل محدود نمی شود.

«رحیم استرلینگ» پس از هت‌تریک مقابل آتالانتا در دیدار وسط هفته در لیگ قهرمانان اروپا، بار دیگر مرد کلیدی تیم تحت هدایت پپ بود و تنها پس از گذشت ۱۹ ثانیه از نیمه دوم نخستین گل دیدار را به ثمر ساند تا گل به همراه بحث‌برانگیز «داوید سیلوا» و گل «ایلکای گوندوغان» سه امتیاز را برای سیتیزن‌ها تثبیت کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =