تلاش پلیس برای ایجاد امنیت در مسابقات ورزشی قابل ستایش است

کرمانشاه- ایرنا- رئیس فدراسیون ورزشهای زورخانه‌ای و پهلوانی، تلاشهای پلیس برای ایجاد امنیت در برگزاری مسابقات ورزشی بخصوص در سطح بین‌المللی را قابل ستایش دانست.

به گزارش خبرنگار ایرنا، «مجتبی جوهری» روز شنبه در دیدار با فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهارداشت: به دلیل وجود زیرساخت های مناسبی که در حوزه ورزش در کشورمان وجود دارد، برگزاری بسیاری از مسابقات آسیایی، بین المللی و جهانی به ایران سپرده می شود.

وی افزود: مسابقاتی که در سطوح آسیایی، بین المللی و جهانی برگزار می شود تعداد زیادی تیم ها و ورزشکاران خارجی از کشورهای مختلف در آن شرکت می کنند که همین موضوع مستلزم ایجاد امنیت مضاعف برای آنهاست.

جوهری گفت: با تمهیدات اندیشیده شده از سوی نیروی انتظامی کوچکترین مشکل امنیتی برای ورزشکاران و تیم های شرکت کننده در رشته های مختلف ایجاد نشده و همگی آنها با رضایت کامل کشورمان را ترک کرده اند.

رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و پهلوانی، گفت: یکی از مهمترین وجه تمایز پلیس با سایر نیروهای خدمات رسان در جامعه، داشتن روحیه پهلوانی و ایثارگری میان کارکنان نیروی انتظامی است که جای تقدیر فراوان دارد.

وی همچنین کرمانشاه را نیز یکی از امن ترین استان های کشور خواند و گفت: در این استان نیز بارهای شاهد برگزاری مسابقات در سطح جهانی و بین المللی بوده ایم که پلیس توانسته به خوبی امنیت ورزشکاران و محل مسابقه را تامین کند.

جوهری تاکید کرد: حضور سردار جاویدان در راس فرماندهی انتظامی کرمانشاه امنیت مضاعف تری را به این استان بخشیده است و همین موضوع باعث خواهد شد تا مسابقات ورزشی بیشتری در سطح جهانی و بین المللی به میزبانی کرمانشاه برگزار شود.

در پایان این دیدار، با اهدای تندیسی به فرمانده انتظامی استان، از تلاش ها و زحمات سردار جاویدان و کارکنان پلیس کرمانشاه قدردانی شد.