زیارت ازبعید پبامبر اکرم فردا در ۱۷ شهر آذربایجان‌غربی قرائت می‌شود

ارومیه - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: زیارت ازبعید همزمان با سالروز رحلت پیامبر بزرگوار اسلام (ص) فردا /یکشنبه/ در ۱۷ شهرستان استان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام محمد داداش‌زاده روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: علاوه بر ۱۷ شهرستان در تمامی مساجد و اماکن مذهبی استان نیز  مراسم زیارت از بعید برگزار می شود.

وی با بیان اینکه هیات امنای مساجد و هیات‌های مذهبی آذربایجان‌غربی در برگزاری هرچه با شکوهتر این مراسم کمک رسان و همراه تبلیغات اسلامی خواهند بود، اضافه کرد: امیدواریم امسال نیز شاهد حضور گسترده مردم در مراسم  پرفیض زیارت از بعید دراستان باشیم.

وی به اعزام ۶۸۶ مبلّغ طی دهه آخر صفر به نقاط مختلف آذربایجان غربی اشاره کرد و افزود: از این تعداد ۳۷۵ مبلّغ مرد، ۱۱۱ مبلّغ زن، ۱۲۵ روحانی مستقر و ۷۰ روحانی در قالب گروه های جهادی به مناطق مختلف شهری و روستایی اعزام شده اند.

حجت الاسلام داداش زاده بصیرت افزایی و تقویت بنیه اعتقادی اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان را از جمله اهداف اعزام مبلغ به مناطق مختلف استان برشمرد.

مراسم زیارت از بعید یکی از اعمال سفارش شده در روزهای پایانی ماه صفر مصادف با ایام رحلت نبی مکرم اسلام است که هرسال با شکوه خاصی برگزار می شود.

فردا یکشنبه مصادف با سالروز رحلت نبی مکرم اسلام مراسم زیارت از بعید دراستان برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =